Авторські статті

Відповідальною за усі злочинні дії проти українського народу є не лише влада у Києві, а й влада на місцях

Відповідальною за усі злочини проти українського народу є не лише влада у Києві, а й влада на місцях. Про це, виступаючи 12 січня 2014 року на народному віче у місті Рожище Волинської області, заявив народний депутат України від ВО “Свобода” Євген Мельник.

“Азаров – це не український політик, а гвинтик Кремля, який нищить українську економіку, сприяє розбазарюванню золотовалютних резервів України, придушує малий та середній бізнес та підводить Україну до межі дефолту”, – зазначив Євген Мельник.

“Причетним до усіх локальних злочинних дій влади у нас на Волині є губернатор Борис Клімчук, його перший заступник і за сумісництвом головний регіонал области Башкаленко та голова обласної ради Володимир Войтович. Саме за заявами Войтовича було відкрито кримінальні провадження проти шістьох учасників луцького Евромайдану. Але рано чи пізно ті, хто давав вказівки розганяти мирні акції протесту та переслідувати їх учасників понесуть заслужене покарання. Так вчинила литовська влада, яка відкрила кримінальні справи проти тих посадовців, які у 1991 році давали вказівки придушувати протести біля телевежі у Вілюнюсі. Так от, зараз притягнуто до відповідальности двох осіб, які, тікаючи від власного народу, ховалися в Україні, через 23 роки вони понесли покарання. Рано чи пізно наша псевдовлада теж відповість за скоєне”, – повідомив свободівець.

Також Євген Мельник звернувся до працівників правоохоронних органів із закликом не виконувати злочинні накази, а членів Партії регіонів – узяти приклад з колег із Франківщини, Тернопільщини та Львівщини, які вийти з лав партії, яка чинить злочини проти власного народу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України