Авторські статті

Дострокові вибори, блокування, страйк, відставки урядовців – не є метою Революції, а тільки засобами

Метою Революції є розв’язання олігархії, усунення від влади всієї бюрократичної верхівки та демонополізація економіки. Бо властивістю цієї політичної системи є те, що владу утримує певна, не дуже чисельна група осіб, пов’язана між собою корпоративними зв’язками, яка в 90-х захопила основні ресурси, основні інститути держави та монополізувала як владу.

Як система з власною метою, вона ставить себе над державою та народом, і в цій якості та природі, становить для України підвищену небезпеку, оскільки не може забезпечити, ані цілеспрямованості в державотворенні, ані соціального поступу.

Сьогоднішня політична система сама по собі ці завдання не вирішить – їх можуть вирішити революційні зміни, через формування органів народної влади явочним шляхом – в країні достатньо фахівців для організації ефективної роботи управлінських інститутів. І для цього не потрібні чиїсь вказівки – потрібні лише прояви політичної волі. Лише прямою дією формується громадянське суспільство.

Якщо хтось зауважить, що ця теза не відповідає чинному законодавству, то нагадаю, що українці століттями боролися не за чинне законодавство, а за власну державу. Тож вони мають пряме і безпосереднє право формувати державу за своїми звичаями та вподобаннями.

Сергій Чаплигін.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України