Авторські статті

Революція Гідности дійшла до Луганщини

12 січня 2014 року в Луганську традиційно зібралося недільне народне віче, скликане Штабом національного спротиву области. На різдвяному Майдані молодіжним братством Луганської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріярхату за участи активістів “Студентської Свободи” був зіграний святковий вертеп. “Тітушку”-Дєда Мароза, якого влада раніше засилала зривати Майдан, і який в піснях прославляв Путіна, було замінено на недолугих монархістів-казаков, які під московськими імперськими прапорами просили собі царя.

Під час виступу на народному вічі керівник Луганської “Свободи” Артем Заіка наголосив: “Обурення, протест проти свавілля влади біля Києво-Святошинського суду докотилися і до Луганська. Від самого початку подій Луганськ перебуває разом з усією країною на одному диханні, незважаючи на жодні провокації. Майдан, Революція Гідности дійшли і до Біловодчини, де людям остогидле свавілля влади, “кришування” прокурорськими та міліцією злочинців, звільнення лікарів. Революція Гідности дійшла і до Алчевська, де працівникам міського тролейбусного депо з серпня минулого року не виплачують зарплату. Протестна хвиля, що котиться зараз країною, є прекрасною. Завтра нас тут буде не сотні, нас тут буде тисячі. І це є запорукою нашої перемоги – те, що нас є багато, і те, що ми єдині в нашому пориві змінити цю антиукраїнську, антинародну владу”.

Під час народного віча члени молодіжного православного братства УПЦ КП за участи активістів “Студентської Свободи” поставили Різдвяний вертеп. Лунали колядки та привітання з Різдвом Христовим.

Як і на минулих заходах, люди передавали активістам київського Майдану гроші та теплі речі.

Наступне народне віче традиційно збереться в неділю о 12:00 біля монумента Тарасові Шевченку. 16 січня об 11:00 відбудеться пікет обласної прокуратури, а 23 січня збереться Майдан у місті Біловодськ.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ Д

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України