Авторські статтіТехно

Відновлені Essential Phone продавали під виглядом нових

Співробітник компанії Sprint випадково виявив, що кілька тижнів мінімум два роздрібних магазини продавали відновлені Essential Phone під виглядом нових смартфонів. Помітити це вдалося завдяки скарг покупців, які добре розбираються в технологіях. Вони після покупки прийшли до висновку, що їм продали використаний телефон за повну вартість.

Колі ж скарг від людей, що купили Essential Phone, стало ставати більше, працівники компанії Sprint вирішили перевірити абсолютно всю доставлену партію смартфонів. Виявилося, що вся вона складалася з відновлених телефонів. У підсумку рітейлер звернувся з цим питанням до постачальника, яким виступає компанія Essential. В ній таки з’ясували, що це сталася звичайна помилка в логічної мережі. Тому дані девайси потрапили в магазин під поглядом нових.

Енді Рубін, представник Essential і творець ОС Android, пообіцяв, що кожна людина, який купивши собі відновлений телефон з даної партії, отримає грошову компенсацію. Також і компанії Sprint отримала компенсацію. Мова може йти про чималу суму грошей, так як Essential Phone перебували в продаж кілька тижнів.

Проблем би не було взагалі, якщо б Essential Phone користувався попитом. Адже з початку продажів, тобто вже пройшло півроку, вдалося продати всього лише 90 тисяч екземплярів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України