Життя

Кумедний гороскоп! А який ви казковий герой?

Я — Баба-Яга! А Ви хто?

Навіть якщо дитинство залишилося далеко позаду, будь-яка людина все одно продовжує вірити в казки. Цей казковий гороскоп перенесення всього арс вас у світ давньоруського фольклору.

Хто ви за знаком зодіаку — русалка, кікімора або Баба-яга? Читайте швидше!

Овен (21.03-20.04): Змій Горинич

Забавный гороскоп! А какой вы сказочный герой?

У кожному Овні живе справжній Змій Горинич. Це дуже гарячий персонаж (у всіх сенсах цього слова). Один невірний крок у його бік, і вам не врятуватися від його вогнедишною пащею.

Хоча у Горинича цілих три голови, він рідко думає хоча б однієї. Тому часто робить дурниці, особливо коли гнівається. Якщо йому здасться, що ви в чомусь помиляєтеся, то він обов’язково гучно заявити про це на весь світ. Цей казковий персонаж завжди висловлює свою думку різко і прямолінійно.

Проте є у Горинича і хороші якості. Цей Змій вкрай рішучий, відважний і завжди мислить глобально. Головне, вчасно направити його невичерпну енергію в правильне русло.

Рада Овнам: перестаньте йти на поводу у своїх емоцій. Перш ніж дати відповідь кривдникові, заспокойтеся і глибоко вдихніть!

Телець (21.04-20.05): Домовик

Забавный гороскоп! А какой вы сказочный герой?

Домовик у хаті — щастя у родині! Все сяє чистотою, квіти политі, домочадці нагодовані. Але тільки в тому випадку, якщо ви ні в чому йому не суперечитимете. Адже це дуже владна нечисть!

Домовик дуже ревнивий, впертий і любити посперечатися. Відстоюючи свою точку зору, він буде не тільки напористий, але і, можливо, грубий. Такий уже в нього характер!

Рада Тельцям: якщо у вашому будинку живе ще один Телець, краще відразу вирішити, хто в домі господар.

Близнюки (21.05-21.06): Лісовик

Забавный гороскоп! А какой вы сказочный герой?

Лісовики абсолютно щиро впевнені, що ніхто, крім них, життя не знає. А до цієї впевненості додається вражаюча балакучість і енергійність.

Він здатний годинами доводити оточуючим, що вони неправі, при цьому жодного разу не повторившись. Даром слова природа Лісовика не обділила! Крім усього іншого, він може так заплутати сліди, що і сам не розуміє, як опинився в тій чи іншій ситуації.

Рада Близнюкам: всі лісовики — відмінні інтригани і маніпулятори. Того з вас може вийти прекрасний політик і, звичайно ж, талановитий критик.

Рак (22.06-22.07): Потвора болотна

Забавный гороскоп! А какой вы сказочный герой?

Кікімора — дуже чуйна, сентиментальна, ласкава і емоційна нечисть. Але при всіх цих чудових якостях з нею дуже непросто спілкуватися. Адже зазвичай вона сама не знає, чого хоче. Все життя її роздирають непримиренні протиріччя. Хочеться бути турботливою домашньої Кікіморою, то вільної болотній нечистю. Вісь так і живе, бігаючи від одного берега до іншого!

Зате Кікімора — прекрасний друг. Вона обов’язково вислухає, заспіває колискову і внесок відпочивати під рожевим кущем. Ще й нагородити цінною порадою! Загалом, Кікімора – справжній подарунок долі, особливо якщо працює психологом.

Рада Ракам: особисті стосунки зі всякими Водяними і Лешими найчастіше складаються у Потвори невдало.

Лев (23.07-23.08): кіт Баюн

Забавный гороскоп! А какой вы сказочный герой?

Цей котик здатний обворожить і приспати кого завгодно. Навіть того, хто спати зовсім не збирався! Кіт Баюн наділений особливим магнетизмом. Хоча він егоїстичний, самозакоханий і упертий, люди все одно обожнюють його, захоплюючись особливими талантами і чеснотами. А він милостиво дозволяє їм робити це!

Вся справа в харизмі і приголомшливою впевненості в собі. Кіт Баюн може нахабно перебріхувати казки і фальшиво завивати пісні, але робить це з таким почуттям власної гідності, що ніхто не наважиться зробити йому зауваження. Своїм безкомпромісним тоном він з легкістю переконає вас у вашій неправоті. Особливо якщо ви були праві.

Рада Левам: використовуйте свої ораторські здібності тільки на благі цілі!

Діва (24.08-23.09): Баба-яга

Забавный гороскоп! А какой вы сказочный герой?

Колись Баба-яга була Василиною Премудрої, але життєвий досвід зробив її прагматичною і цинічною, та ще й неговіркою. Тепер Яга сидить безвилазно в своїй хатинці, помішуючи зілля та суша мухомори для непроханих гостей. Поки вони не пройдуть всіх випробувань, дорогу до Кощія ні за що не покаже. А завдання Яги будуть дуже складними!

Намагатися перехитрити цю стареньку — справа марна. Вона сама кого завгодно обведе навколо пальця. До того ж у Яги природне чуття на брехню. Баба-яга дуже любить чистоту і порядок. Це тільки на перший погляд в її хатинці повний бардак. Насправді кожна порошинка лежить на своєму місці, а комарі і мухи літають по строго заданої траєкторії.

Рада Дівам: Баба-яга вимоглива як до себе, так і до інших. Альо іноді вам все ж варто кинути всі справи і просто політати на ступі!

Терези (24.09-23.10): Мара

Забавный гороскоп! А какой вы сказочный герой?

Таємнича Мара часто сидить без діла, але не тому, що їй лінь. Чому ж вона безцільно бродити по старовинному замку, страждаючи сама і змушуючи страждати інших? Вся справа в тому, що Мара не здатна швидко прийняти тверде рішення. Перед тим, як почати щось робити, їй потрібно ретельно зважити усі “за” і “проти”. А це забирає дуже багато часу!

А ще Мара неймовірно любити обговорювати питання “життя і смерті” з усіма оточуючими. Вона може роздути слона абсолютно з будь-якої мухи. Якщо серед ваших друзів є ця нечисть, готуйтеся годинами вислуховувати її ниття.

Рада Ваг: якщо ваші друзі не підштовхнуть вас до рішучих дій, то ви так і просидите вічність у роздумах і тузі.

Скорпіон (24.10-22.11): Русалка

Забавный гороскоп! А какой вы сказочный герой?

Русалка плаває у власному вирі емоцій і виходить звідти вкрай рідко. Вона — неймовірно загадкова, складна і нервова натура, яка часто кидається з крайності в крайність. Ця красуня цілком здатна закохатися в моряка, якого бачила лише раз у житті. Віддати заради нього свій голос морській відьмі, а потім… забити улюбленого хвостом. Просто тому, що настрій у неї було погане. Не та фаза Місяця, самі розумієте…

У цьому прекрасному істоту постійно йде боротьба між високими ідеалами і низинними бажаннями. Поза всяким сумнівом, Фрейду тут було б де розвернутися! На перший погляд, русалки дуже егоїстичні, але в душі всі вони чуйні і ласкаві.

Рада Скорпіонам: постарайтеся не запливати глибоко у вир емоцій. А якщо вас почне тягнути до дна, починайте тиснути на жалість.

Стрілець (23.11-21.12): Лихо Однооке

Забавный гороскоп! А какой вы сказочный герой?

Лихо Однооке найбільше нагадує великого дитини. Воно неймовірно життєрадісно, енергійно і володіє невичерпним запасом оптимізму. Обпікаючись навіть у тисячний раз, Хвацько одне не відмовиться від віри в людей. Так і буде він йти по життю з величезною кількістю подряпин і вічною посмішкою над єдиним оком.

А ще Лихо Однооке — дуже романтична натура, яка вірить у вічне кохання з першого погляду (можливо, саме тому вона так часто помиляється). Загалом, це неймовірно мрійливе істота і 100-відсотковий ідеаліст.

Рада Стрільцям: ви можете витратити на пошук ідеальної половинки все своє життя. Придивіться до тих, хто щиро любити вас!

Козеріг (22.12-20.01): Кощій Безсмертний

Забавный гороскоп! А какой вы сказочный герой?

Кощій — природжений керівник, який володіє незаперечним авторитетом. Його поважають навіть вороги. І це не дивно, адже Кощеюшка володіє сильною волею і сталевим характером. Найчастіше він намагається приховувати свою жорсткість під маскою ніжності і турботи, але при певних обставинах може стати справжнім тираном!

Кощій — цільна і зріла особистість, яка завжди твердо знає, чого і кого хоче. Не даремно він отримав прізвисько “Безсмертний”. Цю нечисть не бере ні вогонь, ні вода, ні мідні труби, тому всі життєві катаклізми Кощій переносити з великою гідністю.

Рада Козерогам: ніхто краще Кощія не вміє досягати поставленої мети. Головне, не помилитися при її постановці!

Водолій (21.01-18.02): Соловей-Розбійник

Забавный гороскоп! А какой вы сказочный герой?

Цей розбійник — сама безвідповідальна і чарівна нечисть! Соловей рідко думає про таких нудних речах, як будинок, сім’я, кар’єра єра і т. п. Він мріє літати в хмарах і жити в своєму повітряному замку. Щоправда, поки що доводитися сидіти на дереві, свистіти і грабувати перехожих!

Однак такий спосіб життя зовсім не заважає солов’ю-Розбійнику бути дуже популярними. Він розташовує до себе з перших же хвилин знайомства. Крім того, Соловей свято вірить у свою удачу, яка рідко його підводить. Тому-то він і живе вільно, не піклуючись про завтрашній день!

Рада Водоліям: знайте вихід з будь-якої ситуації вам допоможуть креативність та винахідливість, якими ви наділені понад усяку світові.

Риби (19.02-20.03): Водяний

Забавный гороскоп! А какой вы сказочный герой?

Водяний живе в маленькій калюжі, альо при цьому мріє про безмежному океані, далеких мандрах, коралових рифах і відчайдушні пригоди. Не варто боятися! Нікуди він не втече, оскільки глибині душі неймовірно прив’язана язаний до своєї рідної калюжці.

Фантазії часто замінюють Водяному реальне життя. Завдяки їм він рятується від сірих буднів. Інші казкові герої зазвичай не розуміють піднесеної і вразливої натури Водяного. Тому йому доводитися шукати співрозмовників серед випадкових гостей болота.

Рада Рибам: краще вам нікому нічого не доводити, а всі перепони просто обпливати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України