Новини з Австрії

В Австрії поліція звернулася з проханням про зняття недоторканності з двох «зелених» депутатів

Віденська поліція зажадала «голови» двох видних «зелених» депутатів австрійського парламенту

«Зелені» партнери ÖVP по уряду доставляють перше хвилювання вже через 12 днів після приведення до присяги — поліція звернулася з проханням про зняття недоторканності з двох «зелених» депутатів за два відносно дрібних злочину.

«Якщо ви не рухаєтеся, то ви не відчуєте свої кайдани», — цю цитату Рози Люксембург зелений радник Девід Штегмюллер розмістив на своєму веб-сайті. Якщо він не сплатить штраф, то він може перевірити реальні обмеження свободи пересування: як і його колега по Національній раді Мішель Реймон, видатний зелений функціонер ЄС.

За даними поліції, Мішель Реймон не заплативши штраф у розмірі 150 євро за несанкціонований пікет перед майданчиком OMV у Відні-Зіммерінг, який, до речі, був організований «Зеленою альтернативноюмолоддю», тобто групою, яка нещодавно виступила з вимогою відставки канцлера Курца, а штраф в 100 євро досі не оплачений Давідом Штегмюллером, який виліз на будівельний кран на будівлі парламенту. Цікаво, що під час цієї незаконної акції «зелених» нинішній міністр інфраструктури Леонора Гевесслер також була на будівельному крані, як показує її фотографія в Твіттері.

Венская полиция потребовала «головы» двух видных «зеленых» депутатов австрийского парламента

В обох випадках поліція вимагала зняття імунітету з депутатів, що підтвердив у неділю представник парламенту. Обидві справи передані до Комітету з імунітету Національної ради. Консультація по цим двом депутатам ще не почалася.

Фото:Twitter

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України