Новини з Австрії

40 молодих афганців виявлені вночі по дорозі в Нижній Австрії

У ніч на неділю поліція Нижньої Австрії була піднята по тривозі: водії повідомили про невідомих людей, що йдуть по дорозі близько чеського кордону

Зрештою, 40 молодих афганців чоловічої статі були зупинені — в цьому році це стало поки найбільшим нелегальним перетином кордону на сьогоднішній день.

Близько першої години ночі в неділю патрульна машина з Містельбаха в регіоні Вайнфіртель виявили всього в декількох кілометрах від чеського кордону кілька великих груп людей, що йдуть в темряві нижньоавстрійському муніципалітеті Гроскрут по головній дорозі недалеко від північної автомагістралі. В підсумку 40 афганців — дітей і жінок серед них не було — в результаті були затримані. І все відразу звернулися за притулком.

Згідно з проведенням на сьогоднішній день розслідувань, біженці могли бути незаконно ввезені в Австрію нелегальними перевізниками в мікроавтобусах або вантажівці, а потім просто кинуті. В даний час банди торговців людьми все частіше вибирають Чеську Республіку як ворота в Австрію.

Через всього декілька годин, незабаром після 10 годин ранку в неділю в окрузі Брукнойдорф в Бургенланді одинадцять молодих людей з Бангладеш були зупинені на головній вулиці поліцейськими. Вони також звернулися за притулком. А всього за день до цього в районі Оберпуллендорф, також в Бургенланді, було виявлено 20 нелегальних іммігрантів.

У 2020 році цифри нелегальних мігрантів знову стали рости як на дріжджах.

Фото:Imre Antal

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

20 − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.