Українська приватна компанія модернізувала приціли для української бронетехніки

Українська приватна компанія TRIMEN завершила роботу над модернізацією оптичних приладів (прицілів) ТКН-1ЕТ та ПП-61ЕТ для броньованої техніки (БРДМ-2, БТР-70, БТР-60, МТ-ЛБ) та взялася за модернізацію ТКН-3, 1ПЗ, 1ПН22.

Передає  UMP.

У танковому командирському приладі спостереження ТКН-1ЕТ та перескопічному прицілі ПП-61ЕТ встановлені електроно-оптичні перетворювачі нового покоління gen III+. Модернізація покращила технічні характеристики та дала можливість вести прицільну стрільбу цілодобово.

Введення ЕОП на ТКН-1ЕТ дозволило підвищити дальність виявлення наземного об’єкта у пасивному режимі вночі – не менше 600 метрів, до модернізації в нічному режимі з прожектором ОУ-3Г, дальність виявлення складала до 400 метрів.

Танковий командирський прилад спостереження ТКН-1ЕТ від компанії TRIMEN

Перескопічний приціл ПП-61ЕТ, що до модернізації не мав нічного режиму роботи, отримав можливість виявляти наземні об’єкти вночі на відстані до 600 метрів, вдень – не менше 2000 м.

Для обох прицілів рівень освітлення – до 5х10-3 Лк. Час безперервної роботи – 6 годин.

У випадку засвітлювання може відбутися короткочасна втрата зображення до 0,5 секунд з самостійним швидким відновленням без наслідків для роботоздатності.

Приватна компанія модернізувала приціли для української бронетехніки

Перескопічний приціл ПП-61ЕТ компанії TRIMEN

Також, компанія TRIMEN повідомила про початок модернізації приладів серії ТКН-3 (для Т-72, Т-64, Т-80), 1ПЗ (БМП-2), а так само прицілу 1ПН22 (БМП-1/БМД-1), яка буде проводитися за допомогою установки електронно-оптичного перетворювача нового покоління. Прилади серії 1ПЗ, що використовується в якості денного прицілу при стрільбі з 2А42, ПКТ, КПВТ, отримають нічний канал, що дасть можливість вести прицільну стрільбу у будь-який час доби.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh