Новини з Австрії

У Столиці Австрії 52-річний чоловік засліпив поліцейський вертоліт

У ніч на суботу 52-річний (!) чоловік засліпив поліцейський вертоліт лазерною указкою у Відні-Зіммерінг. У результаті екіпаж вертольота «Libelle FLIR», який прямував у Швехат для виконання завдання підтримки, скасував рейс.

За словами представника поліції Патріка Майерхофера, інцидент стався близько 0.30 ночі. Екіпажу з трьох осіб довелося здійснювати обхідні маневри, щоб уникнути прямих лазерних відблисків. За словами Майерхофера, вони  були настільки сильні, що екіпаж зміг летіти тільки за приладами. Засліплення тривало і в кінці кінців політ був скасований.

Поліція в Зіммерінзі була проінформована про район нападу. Поліцейські на землі виявили, що лазерні атаки булі проведені з балкону в житловому будинку в Am Hofgartl. Вони опитали свідків і в підсумку визначили, хто є порушником. Чоловік спочатку заперечував вчинок, але потім зізнався. Мотиву він не назвав.

Вена-Зиммеринг: 52-летний мужчина ослепил полицейский вертолет

За словами Майерхофера, екіпажі вертольотів неодноразово піддаються лазерним атакам. У середньому це відбувається кожен четвертий або п’ятий політ. Наслідки можуть варіюватися від шкоди здоров’ю пілотів до аварії вертольота, що має далекосяжні наслідки для пасажирів і мешканців, особливо якщо літак пролітає над житловими районами. Пункт 186 Кримінального кодексу стосується загрози авіаційній безпеці. В залежності від шкоди покарання може бути від одного року до довічного ув’язнення — останнє застосовується, якщо злочин призводить до загибелі великої кількості людей.

За матеріалами:https://www.vienna.at/
Фото:©APA/EXPA/JFK (Symbolbild)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України