Вічна молодість і вічне здоров’я: які види спорту допоможуть

Спорт – це, мабуть, найпростіший і вірний спосіб омолодитися. Фізичні навантаження доведено збільшують довголіття. А є й окремі види спорту, які роблять нас молодше!

БІГ
Біг підтюпцем, на місці (на тренажері) і навіть швидка спортивна ходьба – один з найпопулярніших видів спорту.

Він омолоджує м’яка зв’язку, оберігаючи їх від вікової атрофії. Тренує серце, робить їх більш еластичними, судини, і як результат, покращує стан шкіри. Про користь бігу для дихальної системи і насичення крові киснем навіть говорити не варто – вона і так очевидна.

ПЛАВАННЯ
Ідеальний вид спорту, який підійде навіть людям з хронічними захворюваннями. Корисний для серця, м’язів і, головне, для хребта.

СИЛОВІ ВПРАВИ
Вправи з навантаженням краще всього виконувати в тренажерному залі під контролем тренера. Для домашніх умів підійдуть віджимання, планка, підтягування і присідання. Ці вправи омолоджують мозок, покращують координацію, тренують м’яка зв’язку.

СТРЕТЧИНГ
Розтяжки з розхлопом в будь-якому вигляді – йога, пілатес – незамінні для омолодження хребта.

ТЕНІС
Улюблений вид спорту зрілих людей в розвинених країнах просто зобов’язаний бути в цьому списку! Теніс – інтелектуальний спорт. Кожен гейм потребує розробки стратегії і тактики, так що омолодження мозку – гарантований ефект. Крім того, на корті ти з легкістю скинеш фізичне і нервове перенапруження – геть стреси! Теніс розвиває координацію, корисний для серця і є ідеальної аеробної навантаженням.

Щоб діяти не на шкоду, а на користь свого тіла, дотримуйся цих правил:

1. Не перевищуй навантажень

Всі тренери кажуть, що головна помилка новачка – бажання зробити швидше і побільше. Це загрожує травмами і демотивацією, так що тримай себе в рамках розумного.

2. Підтримуй тіло

Під час зайняття спортом ми втрачаємо масу енергії, а організм – корисні речовини. Щоб не калічити одне, поки лікуєш інше», зверни увагу на раціон. У період активних занять спортом його варто доповнити корисними добавками і БАДами. Одні здатні мінімізувати природні втрати, а інші можуть підсилити ефект омолодження!

3. Знай свої слабкі сторони

На жаль, з віком більшість з нас обзаводитися хоч маленьким, але букетиком хронічних захворювань. Якщо ти знаєш, що в тебе є грижа в поперековому відділі, не виконуй вправ з скручуванням. Проблеми з колінами — відмовся від бігу на асфальті. І так в усьому: будь-які відомі захворювання перед вибором ідеального виду спорту вимагають попередньої консультації з лікарем.

4. Регулярно займайся

Саме так звучить висновок вчених: «Регулярні фізичні навантаження сприяють омолодженню». Тобто, не надмірні, цілком посильні для тіла – але неодмінно регулярні. Нехай ти готова приділяти спорту всього 5 хвилин, але кожен день

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh