Авторські статтіЗдоров'я

Вічна молодість і вічне здоров’я: які види спорту допоможуть

Спорт – це, мабуть, найпростіший і вірний спосіб омолодитися. Фізичні навантаження доведено збільшують довголіття. А є й окремі види спорту, які роблять нас молодше!

БІГ
Біг підтюпцем, на місці (на тренажері) і навіть швидка спортивна ходьба – один з найпопулярніших видів спорту.

Він омолоджує м’яка зв’язку, оберігаючи їх від вікової атрофії. Тренує серце, робить їх більш еластичними, судини, і як результат, покращує стан шкіри. Про користь бігу для дихальної системи і насичення крові киснем навіть говорити не варто – вона і так очевидна.

ПЛАВАННЯ
Ідеальний вид спорту, який підійде навіть людям з хронічними захворюваннями. Корисний для серця, м’язів і, головне, для хребта.

СИЛОВІ ВПРАВИ
Вправи з навантаженням краще всього виконувати в тренажерному залі під контролем тренера. Для домашніх умів підійдуть віджимання, планка, підтягування і присідання. Ці вправи омолоджують мозок, покращують координацію, тренують м’яка зв’язку.

СТРЕТЧИНГ
Розтяжки з розхлопом в будь-якому вигляді – йога, пілатес – незамінні для омолодження хребта.

ТЕНІС
Улюблений вид спорту зрілих людей в розвинених країнах просто зобов’язаний бути в цьому списку! Теніс – інтелектуальний спорт. Кожен гейм потребує розробки стратегії і тактики, так що омолодження мозку – гарантований ефект. Крім того, на корті ти з легкістю скинеш фізичне і нервове перенапруження – геть стреси! Теніс розвиває координацію, корисний для серця і є ідеальної аеробної навантаженням.

Щоб діяти не на шкоду, а на користь свого тіла, дотримуйся цих правил:

1. Не перевищуй навантажень

Всі тренери кажуть, що головна помилка новачка – бажання зробити швидше і побільше. Це загрожує травмами і демотивацією, так що тримай себе в рамках розумного.

2. Підтримуй тіло

Під час зайняття спортом ми втрачаємо масу енергії, а організм – корисні речовини. Щоб не калічити одне, поки лікуєш інше», зверни увагу на раціон. У період активних занять спортом його варто доповнити корисними добавками і БАДами. Одні здатні мінімізувати природні втрати, а інші можуть підсилити ефект омолодження!

3. Знай свої слабкі сторони

На жаль, з віком більшість з нас обзаводитися хоч маленьким, але букетиком хронічних захворювань. Якщо ти знаєш, що в тебе є грижа в поперековому відділі, не виконуй вправ з скручуванням. Проблеми з колінами — відмовся від бігу на асфальті. І так в усьому: будь-які відомі захворювання перед вибором ідеального виду спорту вимагають попередньої консультації з лікарем.

4. Регулярно займайся

Саме так звучить висновок вчених: «Регулярні фізичні навантаження сприяють омолодженню». Тобто, не надмірні, цілком посильні для тіла – але неодмінно регулярні. Нехай ти готова приділяти спорту всього 5 хвилин, але кожен день

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.