Кардинал Брандмюллер: Висвячення жінок – єресь

Висвячення жінок на священиків чи дияконів – це єресь, що тягне за собою екскомуніку. Так зазначив кардинал Вальтер Брандмюллер на шпальтах німецької газети «Die Tagespost».

Колишній глава Папського комітету історичних наук, а також один із чотирьох підписантів «dubia», відповідав на слова Аннеґрет Крамп-Карренбауе, котра 10 травня зазначила, що жінки повинні займати керівні посади в Церкві. Генеральний секретар Християнсько-демократичного союзу сказала виданню «Die Zeit», що хоч сподівається на висвячення жінок-священиків, але більш реальною ціллю є жіночий дияконат.

У своїй відповіді кардинал Брандмюллер нагадав, що питання священичих свячень для жінок авторитетно відкинув ще Папа Іван Павло ІІ. В результаті, кожен, хто цьому опирається, включаючи свячення жінок-дияконів, не лише «порушує основи католицької віри», але й впадає у єресь, наслідком якої є «виключення з Церкви – екскомуніка».

Німецький кардинал додав, що постійне вимагання священичих свячень для жінок, відміни целібату для священиків, а також поновного церковного шлюбу після розлучення не принесе очікуваного оживлення Церкви. Він подає приклад лютеранської Церкви у Німеччині, в якій виконання усіх цих побажань в результаті привело до опустошіння храмів.

Кардинал наголосив, що Католицька Церква не є людською інституцією». Вона є спільнотою тих, хто вірує в Ісуса Христа, збудована на таїнствах, живе у формах, структурах і відповідно до прав, даних їй Богом. Тому жодна людина не в силі їх змінити, навіть Папа чи собор, інформує wiara.pl.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh