Авторські статті

Ветеран АТО: всім хто хоче домовитися пропоную почати з себе, наприклад, пожертвувати заради миру і дружби чвертю своїх активів

Як передає Голос українською, блогер, ветеран АТО Олексій Петров у своєму блозі пише про те, що розмови про те, що «потрібно домовлятися і чимось жертвувати заради миру!» наштовхнули на роздуми. Розбазарювати країну та її інтереси, це занадто складно. Потрібно владі почати з простого.

За словами ветерана АТО, всім «бажаючим домовитися» він особисто запропонував б почати з себе, зі своїх інтересів. Наприклад, пожертвувати заради миру і дружби чвертю своїх активів. Фінансові, рухоме і, звичайно ж, нерухоме майно.

Олексій Петров пише, ось є, знову ж таки, наприклад, трикімнатна квартира, значить можна її продати, а чверть вирученої суми віддати у Фонд миру і примирення, а на решту грошей купити квартирку, але трохи менше. Так буде правильніше і інтереси країни будуть збережені. Так простіше жертвувати і ділитися, коли починаєш з малого, а не відразу зазіхаєш на суверенітет держави, поспішаєш вносити зміни в Конституцію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України