Ветеран АТО: всім хто хоче домовитися пропоную почати з себе, наприклад, пожертвувати заради миру і дружби чвертю своїх активів

Як передає Голос українською, блогер, ветеран АТО Олексій Петров у своєму блозі пише про те, що розмови про те, що «потрібно домовлятися і чимось жертвувати заради миру!» наштовхнули на роздуми. Розбазарювати країну та її інтереси, це занадто складно. Потрібно владі почати з простого.

За словами ветерана АТО, всім «бажаючим домовитися» він особисто запропонував б почати з себе, зі своїх інтересів. Наприклад, пожертвувати заради миру і дружби чвертю своїх активів. Фінансові, рухоме і, звичайно ж, нерухоме майно.

Олексій Петров пише, ось є, знову ж таки, наприклад, трикімнатна квартира, значить можна її продати, а чверть вирученої суми віддати у Фонд миру і примирення, а на решту грошей купити квартирку, але трохи менше. Так буде правильніше і інтереси країни будуть збережені. Так простіше жертвувати і ділитися, коли починаєш з малого, а не відразу зазіхаєш на суверенітет держави, поспішаєш вносити зміни в Конституцію.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh