Новини

“Загинув на місці, без шансів”: Моторошні деталі загибелі соратника Порошенка. Фото з місця події

Колишній міністр аграрної політики України Тарас Кутовий загинув в авіакатастрофі у Полтавській області. Вертоліт, у якому він летів, впав і розбився.

Інформацію про загибель екс-міністра підтвердив колишній очільник Міністерства молоді та спорту Ігор Жданов, а також колишній віце-прем’єр Павло Розенко.

Повідомляється, що Кутовий був пілотом. Падіння вертольота сталося о 16.00 на території приватного домогосподарства в селі Тарасенкове Оржицького району.

«В результаті аварії пілот загинув. Обставини події з’ясовуються», — відзначило джерело.

Внаслідок падіння машина загорілася. Шансів вижити у чоловіка не було.

Тарас Кутовий працював міністром аграрної політики і продовольства України з 2016 по 2018 роки.

До того був народним депутатом України VII скликання (мажоритарник від округу №151 на Полтавщині, висуванець партії “УДАР Кличка”) та VIII скликання (висунутий Блоком Порошенка).

Народився 25 лютого 1976 року в Києві.

Освіта: Національна академія СБУ (1997), Київський національний економічний університет (1998), Міжнародний інститут менеджменту (2002). Мав ступінь магістра бізнес-адміністрування, кандидат економічних наук.

Працював фінансовим директором ЗАТ “Інвестиційна компанія “XXI століття” (2004-2009), президентом ПАТ Компанія “Райз” (2010-2011), керуючим директором представництва “А1 Глобал Холдінгс Лімітед” (2011).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України