Авторські статті

Ветерана АТО обурює непослідовність нових українських політиків

Одне з основних слабких місць наших «нових облич» в політиці – це непослідовність. Іноді складається таке враження, що вони самі не вірять в ті речі, які декларують. Про це у своєму блозі пише український блогер, ветеран АТО Валерій Прозапас.

За його словами, всім добре відомий «борець з корупцією» нардеп Мустафа Найєм, але він чомусь голосує «проти» порядку денного звіту ТСК щодо розкрадання в армії, полум’яні «націоналісти» не приходять на голосування за припинення Договору про дружбу з РФ, а вічно нова Юлія Тимошенко почала з 2008 року саботувати принципові голосування типом визнання російської агресії проти Грузії, так і продовжує донині.

Валерій Прозапас пише, що це дивна позиція «так люблю Україну і ненавиджу агресора, прям їсти не можу» для телевізора замість участі в безпосередніх рішеннях щодо захисту національних інтересів. Це саме справжнє прояв безвідповідальності і зневажливого ставлення до виборця. Це «бла-бла-бла» має припинити політичні кар’єри порожніх балаболів, вони зручні ворогові, тому що не заважають йому, як мінімум.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України