Авторські статті

Укрзалізниця ні її керівник ніяк не відреагували на постійно поломки експресу в Бориспіль – блогер

Український блогер Сергій Марченко у своєму блозі пише про те, що його переповнює почуття сорому. Справа в тому, що, коли тільки експрес в аеропорт «Бориспіль» урочисто запускали, він написав про це радісну новину. Люди позитивно на нього відреагували, адже це і правда класно – зручний і недорогий шлях з аеропорту в місто. Сергій Марченко зазначає, що йому щиро хочеться, щоб у нас, як країни, все вийшло. Може бути, із-за цього десь є перегин з оптимізмом. Тому що третій раз за тиждень ламається експрес, але в «Укрзалізниці» сорому не мають.

Блогер зазначає, що може бути, залізничникам, звичайно, теж соромно, але вони мовчать і ми про це нічого не знаємо. Ні «Укрзалізниця», ні її керівник Євген Кравцов не написали про вчорашню зупинки експресу в Бориспіль» ні слова, але тут навіть потрібні не так слова, достатня було б однієї простої дії: тестувати ці поїзди перед тим, як ставити на маршрут. Накатати на них по кілька сотень годин пробігу і подивитися, наскільки вони надійні.

За словами Марченко, якщо підлеглі Кравцова цього не розуміють, то він, як людина інтелігентна і розумна, точно розуміє: це потяг не в Трускавець чи Моршин, де ніхто нікуди не поспішає. Це поїзд в аеропорт. І він не може ламатися, інакше він взагалі нікому не потрібен.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України