Українці ніколи не були складовою «великого російського флоту» – блогер

Українцям корисно знати не тільки історію України, але й історію свого військово-морського флоту, тому що її від нас постійно приховували, а самі росіяни приписували всі наші перемоги собі, писали один одному дисертації про наших перемогах, розповідаючи, що це слава «великого російського флоту». Про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Джон Сміт.

Він зазначає, що українському народу потрібно знати, що саме українці, а не російський флот в нинішній Російській імперії, воювали на море з Османською імперією, а до неї з Візантійською, а до Візантійської – з Римської. Як бачимо, українці завжди обирали найсильнішого противника і били його. Це повністю нас відрізняє від Росії, яка ніколи не воювала з свідомо більш сильним противником, а вважала за краще нападати тільки зі стовідсотковою впевненістю у перемозі – «нишком», зі спини, на два катери і буксир. При десятикратній перевазі.

Блогер пише, що в різні періоди історії морські походи українців припинялися років на 300-400, українські еліти втрачали флот повністю за непотрібністю, але потім його відроджували з нуля і починали знову. Тому немає сумніву, що і в цей період нашої історії козакам потрібно мати «львине серце».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh