Авторські статті

Українці ніколи не були складовою «великого російського флоту» – блогер

Українцям корисно знати не тільки історію України, але й історію свого військово-морського флоту, тому що її від нас постійно приховували, а самі росіяни приписували всі наші перемоги собі, писали один одному дисертації про наших перемогах, розповідаючи, що це слава «великого російського флоту». Про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Джон Сміт.

Він зазначає, що українському народу потрібно знати, що саме українці, а не російський флот в нинішній Російській імперії, воювали на море з Османською імперією, а до неї з Візантійською, а до Візантійської – з Римської. Як бачимо, українці завжди обирали найсильнішого противника і били його. Це повністю нас відрізняє від Росії, яка ніколи не воювала з свідомо більш сильним противником, а вважала за краще нападати тільки зі стовідсотковою впевненістю у перемозі – «нишком», зі спини, на два катери і буксир. При десятикратній перевазі.

Блогер пише, що в різні періоди історії морські походи українців припинялися років на 300-400, українські еліти втрачали флот повністю за непотрібністю, але потім його відроджували з нуля і починали знову. Тому немає сумніву, що і в цей період нашої історії козакам потрібно мати «львине серце».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України