Авторські статті

Ветеран АТО: населенню доведеться розплачуватися і за кредити Гончарука, і за борги Коломойськог

Економічна ситуація в країні при стратегах президента Зеленського та олігарха Коломойського просто прекрасна. Поки Коломойський до нового року грабував державні підприємства і бюджет – екс-прем’єр Гончарук покривав дерибан дорогими кредитами, щоб захоплене населення у передчутті «економічного прориву» нічого не запідозрило. Як інформує наш сайт, про це на своїй сторінці в Facebook пише ветеран АТО, блогер Валерій Прозапас.

Блогер зазначає, тепер пограбовані державні підприємства починають повертати, заодно з мільярдними боргами, бюджету планують рятувати траншами МВФ, а населенню, яке буде розплачуватися і за кредити Гончарука, і за борги Коломойського, і за нові позики – це подається мало не як чергова перемога.

Валерій Прозапас підкреслює, от і виходить з факту, що зарплати стануть менше – зате податки вище. Тарифи зростуть, нікуди не дінуться, прем’єр Шмигаль вже це анонсує, зате робоча сила подешевшає. Безробіття зростає – зате штрафи за неявку у військкомат введуть. Місцеві бюджети урізали – зате в ГБР класний спецназ. Реформи зупинили – зате «він не краде».

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України