Фотогалерея

Гламурна бабуся вчить 20-літніх основ інстамейкапу. Фото

Завдяки внучці-визажистці80-річна зірка соцмереж знає все про макіяж. Фото і відео з її перетвореннями треба бачити

Краса — страшна штука, особливо у невмілих руках. Але хорватська візажистка Теа Флего свою справу знає. І навіть бабусю Лівію досить похилого віку навчила фарбуватися. Тепер бабуся і внучка разом діляться з підписниками в Instagram своїми секретами нанесення макіяжу. Ось деякі з них.

Правильний тон і контуринг

Багато називають королевою контуринга Кім Кардашьян, але, здається, у інстадіви з’явилася гідна конкурентка. Виразні вилиці і тонкий ніс роблять Лівію справжньою красунею. Додайте до цього ідеально рівний тон обличчя, а також контуринг чола і підборіддя, і перед вами постане бабуся, яка на очах помолодшала років на 20. До речі, Лівія приймає активну участь у створенні яскравих образів: під наглядом внучки вона робить маски, зволожує шкіру і сама завдає косметику.

Легкий рум’янець

Юнацький рум’янець на щоках гламурної бабусі просто не може залишити байдужим. Щоб досягти бажаного ефекту, візажист наносити на яблучка щік Лівії ніжно-рожеві рум’яна. Іноді Теа вибирає персикові відтінки, але результат завжди один — повний захват!

Виразний погляд

Молодість можна зберегти ще й завдяки живому блиску очей. З поставленим завданням Лівія впоралася відмінно, а любляча онука просто підкреслює це за допомогою макіяжу. Візажист не боїться експериментувати, тому часто використовує яскраві тіні. Не обходитися і без накладних вій, які роблять погляд Лівії дійсно привабливим.

Акцент на губах

Майже в кожному перетворенні Теа робить акцент на губах Лівії. Бабуся однаково добре виглядає як з рожевою, так і з червоною помадою. Іноді онука використовує бордові або фіолетові відтінки, які нітрохи не псують образи гламурної бабусі. АлеТеа не завжди віддає перевагу яскравим кольорам. Грамотний візажист намагається підтримувати гармонію: якщо природний макіяж, то і помада буде відповідна.

+4

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України