8 причин, чому не можна стригти брови

Розповідаємо про негативні наслідки б’ юті-процедури

Тим, хто звик до салонного догляду за бровами, зараз особливо важко. Волоски розрослися так сильно, що кожен погляд у дзеркало заподіює майже фізичний біль. І все частіше з’являється думка: може, їх все-таки трохи підстригти?

Однак процедура стрижки брів викликає суперечки навіть у майстрів, з-за чого деякі професіонали воліють альтернативні методи корекції. Ми вирішили розповісти про основні причини, чому варто відмовитися від подібного б’юті-ритуалу.

Негативні наслідки стрижки брів

1. Брови не оновлюються після стрижки. Вони, як вії, виростають тільки на місці випавшого волосся. А оскільки підстрижені волосся випадають рідше, нові слабшають або вростають в шкіру.

2. Неприродний вигляд. Після стрижки навіть досвідчений майстер не зможе зберегти ефект натуральності. І є шанс в результаті отримати брови-ниточки.

2. Зміна текстури. На кінцях волоски брів значно тонше, тому обстрижені смороду і на вигляд, і на дотик будуть більш грубими, жорсткими.

3. Зміна кольору. Те ж стосується і відтінку брів: на кінцях він світліше.

5. Непередбачуване відростання. Після стрижки волосся почнуть відростати в різні сторони. Тому заздалегідь запасіться фіксують гелем.

6. Утруднене фарбування і непередбачуваний результат. Висока ймовірність отримати занадто яскраві брови з-за зміненою текстури.

7. Частота повторення. Процедуру доведеться робити кожні 2-3 тижню.

8. Травмонебезпека процедури, особливо якщо ви проводите її самостійно.

Однак прихильники стрижки брів відзначають естетичну красу і, навпаки, впевнені у відсутності необхідності постійно укладати волоски.

Таким чином, загальної думки про те, чи потрібна бровам стрижка, не існує. Деякі вважають, що ножиці або тример псують брови, в той час як інші охоче задовольняють прохання клієнтів. Тому остаточне рішення у будь-якому випадку залишається за вами!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh