Здоров'я

8 причин, чому не можна стригти брови

Розповідаємо про негативні наслідки б’ юті-процедури

Тим, хто звик до салонного догляду за бровами, зараз особливо важко. Волоски розрослися так сильно, що кожен погляд у дзеркало заподіює майже фізичний біль. І все частіше з’являється думка: може, їх все-таки трохи підстригти?

Однак процедура стрижки брів викликає суперечки навіть у майстрів, з-за чого деякі професіонали воліють альтернативні методи корекції. Ми вирішили розповісти про основні причини, чому варто відмовитися від подібного б’юті-ритуалу.

Негативні наслідки стрижки брів

1. Брови не оновлюються після стрижки. Вони, як вії, виростають тільки на місці випавшого волосся. А оскільки підстрижені волосся випадають рідше, нові слабшають або вростають в шкіру.

2. Неприродний вигляд. Після стрижки навіть досвідчений майстер не зможе зберегти ефект натуральності. І є шанс в результаті отримати брови-ниточки.

2. Зміна текстури. На кінцях волоски брів значно тонше, тому обстрижені смороду і на вигляд, і на дотик будуть більш грубими, жорсткими.

3. Зміна кольору. Те ж стосується і відтінку брів: на кінцях він світліше.

5. Непередбачуване відростання. Після стрижки волосся почнуть відростати в різні сторони. Тому заздалегідь запасіться фіксують гелем.

6. Утруднене фарбування і непередбачуваний результат. Висока ймовірність отримати занадто яскраві брови з-за зміненою текстури.

7. Частота повторення. Процедуру доведеться робити кожні 2-3 тижню.

8. Травмонебезпека процедури, особливо якщо ви проводите її самостійно.

Однак прихильники стрижки брів відзначають естетичну красу і, навпаки, впевнені у відсутності необхідності постійно укладати волоски.

Таким чином, загальної думки про те, чи потрібна бровам стрижка, не існує. Деякі вважають, що ножиці або тример псують брови, в той час як інші охоче задовольняють прохання клієнтів. Тому остаточне рішення у будь-якому випадку залишається за вами!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.