Авторські статті

Ветеран АТО: істерика Мосейчук – це гімн «втомлених від війни», які абсолютно нічого про неї не знають

Недавня істерика ведучою програми «Право на владу» Наталії Мосейчук про «американські кунги» і «солдати самі собі копають бліндажі» – це гімн «втомлених від війни», які абсолютно нічого про неї не знають. Також це показник рівня української журналістики», яка на переважний відсоток поверхнева до війни і висвітлює події формально, подаючи інформацію на замовлення господаря. Про це у своєму блозі пише ветеран АТО, блогер Валерій Прозапас.

Він зазначає, РСЗВ по Маріуполю і Краматорську, танки Авдіївці, міномет за Волновасі, приліт калібру 152 у двір жителів, курсанти російських артилерійських училищ і російські снайперські групи, новітні російські зразки зброї – не доводять Мосейчук до праведного гніву, все це заговорюється замовною емоцією. Як наслідок – мільйони глядачів думали, що обкопувати позицію винен не солдат, а Пушкін, а наше «погане військово-політичне керівництво» запалює «Сонечко». Наші ЗМІ не знають і не хочуть знати нашу армію. 60 тисяч одиниць техніки, переданої в ЗСУ, випробування нових ракет, гаубиць, дронів, нові лінії по виготовленню військової техніки – це в їх розумінні «мародерство». Більше 10 тисяч смертей, анексія Криму – це причина «шукали компроміси і домовлялися». Державна підтримка ветеранів, купа пільг і програм реабілітації, тренування резерву та створення тероборони – це «наживатися на війні».

За словами ветерана АТО, про справжні проблеми армії і шляхи їх вирішення – немає професійної дискусії, це робить невелику кількість фанатиків, долаючи опір старих кадрів, так і потоки бруду з боку «шукачів правди». В результаті страшний відсоток українців переставши бачити ворога в Кремлі – ми знаємо прізвища «Свинарчук» і «Семочко», але не чуємо ні одного прізвища російського генерала, тому що нам їх не говорять. Такі наслідки п’яти років підігрування інформаційному вектору ворога.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України