Авторські статті

У найближчій перспективи Путін буде намагатися створити хаос в Україні – експерт

Слава Рабинович у своєму блозі на сайті Оглядач стверджує, що завданням Володимира Путіна, якщо говорити про осяжному майбутньому, буде створення хаосу в Україні. Фінансист вважає, що в такому випадку Кремль зможе відновити свій контроль над непокірною країною.

Слава Рабинович нагадав, що в Україні є механізм імпічменту, і про це не варто забувати Володимирові Зеленському у разі обрання на посаду глави держави. Супротивники не зможуть усунути президента від посади в процесі політичної боротьби. Процедура імпічменту запускається тільки іль у разі, якщо глава держави здійснить якийсь тяжкий злочин. В свою чергу основним завданням Володимира Путіна в найближчому майбутньому є створення хаосу в Україні. Цьому є логічне пояснення.

Створивши справжній хаос, Путін зможе створити всі умови для того, щоб Україна сама впала в руки Кремля. Для створення хаосу можна задіяти не тільки військові методи. Тут є ще кілька досить ефективних інструментів. Наприклад, у разі перемоги Зеленського на виборах, його можна підвести од імпічмент. Досить просто «підставити» його в ході гіпотетичних переговорів. Тільки зробити це потрібно так, щоб українські правоохоронні органи і парламент дали цьому однозначну оцінку – «посадова державний злочин». Нагадаємо, раніше Олексій Лебединський закликав РФ вклонитися в ноги Україні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України