У найближчій перспективи Путін буде намагатися створити хаос в Україні – експерт

Слава Рабинович у своєму блозі на сайті Оглядач стверджує, що завданням Володимира Путіна, якщо говорити про осяжному майбутньому, буде створення хаосу в Україні. Фінансист вважає, що в такому випадку Кремль зможе відновити свій контроль над непокірною країною.

Слава Рабинович нагадав, що в Україні є механізм імпічменту, і про це не варто забувати Володимирові Зеленському у разі обрання на посаду глави держави. Супротивники не зможуть усунути президента від посади в процесі політичної боротьби. Процедура імпічменту запускається тільки іль у разі, якщо глава держави здійснить якийсь тяжкий злочин. В свою чергу основним завданням Володимира Путіна в найближчому майбутньому є створення хаосу в Україні. Цьому є логічне пояснення.

Створивши справжній хаос, Путін зможе створити всі умови для того, щоб Україна сама впала в руки Кремля. Для створення хаосу можна задіяти не тільки військові методи. Тут є ще кілька досить ефективних інструментів. Наприклад, у разі перемоги Зеленського на виборах, його можна підвести од імпічмент. Досить просто «підставити» його в ході гіпотетичних переговорів. Тільки зробити це потрібно так, щоб українські правоохоронні органи і парламент дали цьому однозначну оцінку – «посадова державний злочин». Нагадаємо, раніше Олексій Лебединський закликав РФ вклонитися в ноги Україні.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh