Авторські статті

Верховна Рада має ухвалити рішення, яке б застерегло будь-яку владу від застосування сили до мітингувальників

Верховна Рада має ухвалити рішення, яке б застерегло в майбутньому будь-яку владу вдаватися до силового придушення акцій протесту. Про це заявив народний депутат від “УДАРу” Павло Розенко під час розгляду парламентом проекту заяви до Міжнародного кримінального суду про визнання Україною юрисдикції міжнародного кримінального суду, що скоєння злочинів проти людяності вищими посадовими особами держави, які призвели до особливо тяжких наслідків та масового вбивства українських громадян під час мирних акцій протестів у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року. 

Павло Розенко наголосив, що за ті злочини, які відбувалися протягом останніх місяців, винні повинні відповідати в повній мірі. “Мова йде про сотні людських життів. Вчора були оприлюднені конкретні факти можливого силового розгону Майдану. Ці документи готувалися високопосадовцями. Ці документи готували маньяки, які збиралися ввести в Київ 20 тисяч військовослужбовців”, – наголосив народний депутат.

Розенко зауважив, що Майдан планували оточити по периметру та кожен, хто там був, повинен бути знищений. “Парламент має ухвалити рішення, яке стане застереженням в майбутньому для тих, хто буде хоча б  думати про те, щоб в силовий спосіб придушити акції протесту. Кожен громадянин має право на мирний протест і не припустимо в жодних силовий  спосіб припиняти протест”, – сказав “ударівець”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України