Авторські статті

Формування уряду нації

Увага, відбувся простий перерозподіл кабінетів між олігархами, чому НАРОД зостався крайній, хоча владу повинні були вибирати з НАРОДУ. Ми знову під гнітом.

Нові ОЛІГАРХИ не ризикували життям і не доводили свої слова на ділі!

Нові ОЛІГАРХИ через життя українських захисників прийшли до влади! Владу повинні очолити люди з НАРОДУ!

Серед тих, хто насмерть стояв за неньку Україну, ми впевнені, є люди з відповідною освітою і практикою, які б могли очолювати владу в Україні! Чим вони гірше тих олігархів, хто рятувався за кордоном, а коли все скінчилося – приїхали і стали до влади на продовження існування старої системи?

Жоден із представників нинішньої влад не виносив поранених з вулиці Інститутської: Тягнибок, Яценюк, Кличко – в скрутні часи були на «переговорах» чи просто ховалися, дочка Юлії Тимошенко – Євгенія, пересиджувала в 5-зірковому готелі в Італії, як це прекрасно висвітлило ТСН, інші взагалі невідомо де були.

Тому, зараз вирішується питання щодо підняття на наступній запланованій зустрічі нової «влади» з народом кричущої проблеми: «ЧОМУ ДО ВЛАДИ ПРИЙШЛИ НОВІ ОЛІГАРХИ, КОЛИ ГИНУВ ПРОСТИЙ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД, ЯКОМУ ПО ПРАВУ НЕОБХІДНО ДОРУЧИТИ ВЛАДУ В КРАЇНІ».

Через це повідомлення ми хочемо максимально можливо донести до КОЖНОГО болюче питання: «ЧОМУ У ВЛАДИ ОЛІГАРХИ, А НЕ ПРОСТІ ЛЮДИ З НАРОДУ, КОТРІ ЗА НЕНЬКУ ВІДДАВАЛИ ЖИТТЯ?» і просимо підтримати нас у формуванні УРЯДУ НАЦІЇ, а не олігархів.

У разі проведення відповідної зустрічі нової «влади» з народом, ми через це повідомлення, яке донесеться до кожного з нас, поставимо їм запитання щодо призначення на посади людей з НАРОДУ, а не ОЛІГАХІВ. А підняте це питання – забезпечить нас підтримкою з народу, якщо народ перейметься цім духом – то жоден ОЛІГАРХ не зможе протистояти нам.

ПРОСИМО РОЗПОВІСТИ УСІМИ МОЖЛИВИМИ ЗАСОБАМИ ЦЮ ІДЕЮ І ДАТИ ЗАПАЛ КОЖНОМУ НАШОМУ ПОБРАТИМУ!

Макс Скачек.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.