Формування уряду нації

Увага, відбувся простий перерозподіл кабінетів між олігархами, чому НАРОД зостався крайній, хоча владу повинні були вибирати з НАРОДУ. Ми знову під гнітом.

Нові ОЛІГАРХИ не ризикували життям і не доводили свої слова на ділі!

Нові ОЛІГАРХИ через життя українських захисників прийшли до влади! Владу повинні очолити люди з НАРОДУ!

Серед тих, хто насмерть стояв за неньку Україну, ми впевнені, є люди з відповідною освітою і практикою, які б могли очолювати владу в Україні! Чим вони гірше тих олігархів, хто рятувався за кордоном, а коли все скінчилося – приїхали і стали до влади на продовження існування старої системи?

Жоден із представників нинішньої влад не виносив поранених з вулиці Інститутської: Тягнибок, Яценюк, Кличко – в скрутні часи були на «переговорах» чи просто ховалися, дочка Юлії Тимошенко – Євгенія, пересиджувала в 5-зірковому готелі в Італії, як це прекрасно висвітлило ТСН, інші взагалі невідомо де були.

Тому, зараз вирішується питання щодо підняття на наступній запланованій зустрічі нової «влади» з народом кричущої проблеми: «ЧОМУ ДО ВЛАДИ ПРИЙШЛИ НОВІ ОЛІГАРХИ, КОЛИ ГИНУВ ПРОСТИЙ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД, ЯКОМУ ПО ПРАВУ НЕОБХІДНО ДОРУЧИТИ ВЛАДУ В КРАЇНІ».

Через це повідомлення ми хочемо максимально можливо донести до КОЖНОГО болюче питання: «ЧОМУ У ВЛАДИ ОЛІГАРХИ, А НЕ ПРОСТІ ЛЮДИ З НАРОДУ, КОТРІ ЗА НЕНЬКУ ВІДДАВАЛИ ЖИТТЯ?» і просимо підтримати нас у формуванні УРЯДУ НАЦІЇ, а не олігархів.

У разі проведення відповідної зустрічі нової «влади» з народом, ми через це повідомлення, яке донесеться до кожного з нас, поставимо їм запитання щодо призначення на посади людей з НАРОДУ, а не ОЛІГАХІВ. А підняте це питання – забезпечить нас підтримкою з народу, якщо народ перейметься цім духом – то жоден ОЛІГАРХ не зможе протистояти нам.

ПРОСИМО РОЗПОВІСТИ УСІМИ МОЖЛИВИМИ ЗАСОБАМИ ЦЮ ІДЕЮ І ДАТИ ЗАПАЛ КОЖНОМУ НАШОМУ ПОБРАТИМУ!

Макс Скачек.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh