Новини з Австрії

Мешканець Відня помер в клініці Флорідсдорф через 24 години після вакцинації

Як стало відомо газеті «Heute», влада з’ясовує смерть після вакцинації AstraZeneca у Відні

Можливий інцидент з вакцинацією в даний час викликає тривогу медичної влади Відня. Літній мешканець Відня помер в середу всього через 12 годин після того, як його помістили в клініку Флорідсдорф. Поки не зрозуміло, де він отримав вакцину від AstraZeneca близько 24 годин назад. Справа в тому, що чоловіка доставили в лікарню з найсильнішою реакцією. Лікарі вже не змогли його врятувати.

Оскільки лікарі, що працюють в лікарні, не можуть пояснити, чому пацієнт так швидко помер, було призначено розтин. Якщо перша підозра медичних працівників (зараження крові) підтвердиться, то необхідно з’ясувати її причину. Справа в тому, що сепсис не вписується в схему що вже виникають (дуже рідкісних) побічних ефектів AstraZeneca, які можуть викликати тромбоз вен головного мозку.

Клініка Флорідсдорф природно повідомили про випадок в МОЗ

«Чоловік міг отримати забруднену дозу», – розповів інсайдер, що займається цією справою.

«Відповідні перевірки тривають, але спочатку ми повинні з’ясувати, де він отримав дозу».

Згідно з інформацією газети, в даний час стаціонарне лікування проходять 108 пацієнтів з реакціями на вакцину після введення дози AstraZeneca і 105 – після Biontech / Pfizer. Друга вакцина вводилася приблизно в три рази частіше.

За даними міністерства, четвер був найпродуктивнішим днем ​​з моменту запуску програми. В Австрії за один день вакцинувалось майже 66 000 чоловік. В даний час в Австрії прищепилося 1 950 000 чоловік. До кінця тижня буде зроблено більше 2 мільйонів щеплень. В середньому вакцинація проводиться кожні 2,5 секунди. У винятковому випадку можна допустити сильні реакції. Вакционологи оцінюють переваги вакцинації набагато вище, ніж потенційна шкода.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України