Мешканець Відня помер в клініці Флорідсдорф через 24 години після вакцинації

Як стало відомо газеті «Heute», влада з’ясовує смерть після вакцинації AstraZeneca у Відні

Можливий інцидент з вакцинацією в даний час викликає тривогу медичної влади Відня. Літній мешканець Відня помер в середу всього через 12 годин після того, як його помістили в клініку Флорідсдорф. Поки не зрозуміло, де він отримав вакцину від AstraZeneca близько 24 годин назад. Справа в тому, що чоловіка доставили в лікарню з найсильнішою реакцією. Лікарі вже не змогли його врятувати.

Оскільки лікарі, що працюють в лікарні, не можуть пояснити, чому пацієнт так швидко помер, було призначено розтин. Якщо перша підозра медичних працівників (зараження крові) підтвердиться, то необхідно з’ясувати її причину. Справа в тому, що сепсис не вписується в схему що вже виникають (дуже рідкісних) побічних ефектів AstraZeneca, які можуть викликати тромбоз вен головного мозку.

Клініка Флорідсдорф природно повідомили про випадок в МОЗ

«Чоловік міг отримати забруднену дозу», – розповів інсайдер, що займається цією справою.

«Відповідні перевірки тривають, але спочатку ми повинні з’ясувати, де він отримав дозу».

Згідно з інформацією газети, в даний час стаціонарне лікування проходять 108 пацієнтів з реакціями на вакцину після введення дози AstraZeneca і 105 – після Biontech / Pfizer. Друга вакцина вводилася приблизно в три рази частіше.

За даними міністерства, четвер був найпродуктивнішим днем ​​з моменту запуску програми. В Австрії за один день вакцинувалось майже 66 000 чоловік. В даний час в Австрії прищепилося 1 950 000 чоловік. До кінця тижня буде зроблено більше 2 мільйонів щеплень. В середньому вакцинація проводиться кожні 2,5 секунди. У винятковому випадку можна допустити сильні реакції. Вакционологи оцінюють переваги вакцинації набагато вище, ніж потенційна шкода.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh