Новини з Австрії

У Відні сьогодні мали відбутися масових 22 заходів коронаскептиків

У суботу в столиці відбулися 22 заходи. Чотири великих марші були вже заборонені, але коронаскептики як і раніше планують вийти на вулиці

Таким чином, Відень чекає ще чергова мегадемонстрація в суботу. Після «Пасхального відпочинку» Мартін Руттер і Co. сьогодні знову активізуються. Критики антікоронавірусних заходів закликали всіх прийти на «маму всіх демонстрацій» у федеральній столиці.

За даними поліції, в суботу в районі міста організатори подали заявки на 22 мітингу. Влада заборонила як мінімум чотири з них. Це заплановані масштабні демонстрації, в тому числі на Рінгштрассе. Поліція заборонила їх через ризик недотримання мінімальної відстані і вимоги маски FFP2.

Не виключено, що, як і в минулому, численні противники антикоронавірусних заходів вийдуть на вулиці Відня, незважаючи на заборону демонстрації. Активіст по боротьбі з коронавірусом і колишній член парламенту землі Каринтія Мартін Руттер оголосив про демо в соціальних мережах.

«Парк кличе нас. Це не «дозволена» демонстрація, а чиста свобода ». У Telegram навіть був заклик штурмувати телецентр ORF. Хоча про місце зустрічі повинно було бути оголошено незадовго до початку, як і в випадку з останньою великою демонстрацією подробиці вже в четвер просочилися. Сьогодні коронаскептики зустрілися для проведення «мами всіх демонстрацій» о 13:00 у Віденському Schweizergarten.

Таким чином, поліція у великій кількості знову вийшла на чергування по всьому місту, але особливо в центрі. Черговий раз влада міста просить утриматися жителів від участі у великих мітингах. Порушення заборони і Постанови про заходи захисту від Covid-19 може привести до накладення штрафів. «У разі будь-яких порушень заходи вживаються рішуче і неминуче», – попередили в поліції ,.

Планується також велика контрдемонстрація. Ліві і антифашистські групи закликали до мітингу і подальшого велопробігу в Votivpark о 12 годині дня.

Найбільша з демонстрацій коронаспектиків пройшла в січні. В той день пройшло кілька маршів із загальною кількістю учасників понад 30 000 чоловік. У столицю люди приїжджали з усієї Австрії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України