У Відні сьогодні мали відбутися масових 22 заходів коронаскептиків

У суботу в столиці відбулися 22 заходи. Чотири великих марші були вже заборонені, але коронаскептики як і раніше планують вийти на вулиці

Таким чином, Відень чекає ще чергова мегадемонстрація в суботу. Після «Пасхального відпочинку» Мартін Руттер і Co. сьогодні знову активізуються. Критики антікоронавірусних заходів закликали всіх прийти на «маму всіх демонстрацій» у федеральній столиці.

За даними поліції, в суботу в районі міста організатори подали заявки на 22 мітингу. Влада заборонила як мінімум чотири з них. Це заплановані масштабні демонстрації, в тому числі на Рінгштрассе. Поліція заборонила їх через ризик недотримання мінімальної відстані і вимоги маски FFP2.

Не виключено, що, як і в минулому, численні противники антикоронавірусних заходів вийдуть на вулиці Відня, незважаючи на заборону демонстрації. Активіст по боротьбі з коронавірусом і колишній член парламенту землі Каринтія Мартін Руттер оголосив про демо в соціальних мережах.

«Парк кличе нас. Це не «дозволена» демонстрація, а чиста свобода ». У Telegram навіть був заклик штурмувати телецентр ORF. Хоча про місце зустрічі повинно було бути оголошено незадовго до початку, як і в випадку з останньою великою демонстрацією подробиці вже в четвер просочилися. Сьогодні коронаскептики зустрілися для проведення «мами всіх демонстрацій» о 13:00 у Віденському Schweizergarten.

Таким чином, поліція у великій кількості знову вийшла на чергування по всьому місту, але особливо в центрі. Черговий раз влада міста просить утриматися жителів від участі у великих мітингах. Порушення заборони і Постанови про заходи захисту від Covid-19 може привести до накладення штрафів. «У разі будь-яких порушень заходи вживаються рішуче і неминуче», – попередили в поліції ,.

Планується також велика контрдемонстрація. Ліві і антифашистські групи закликали до мітингу і подальшого велопробігу в Votivpark о 12 годині дня.

Найбільша з демонстрацій коронаспектиків пройшла в січні. В той день пройшло кілька маршів із загальною кількістю учасників понад 30 000 чоловік. У столицю люди приїжджали з усієї Австрії.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh