Дослідження: вакцина Pfizer / Biontech захищає також від нових мутацій коронавируса

Вакцина Covid від Pfizer / Biontech також призначена для захисту від британського і південноафриканського мутацій вірусу

Згідно з новим дослідженням, вакцина від коронавіруса, розроблена Biontech і Pfizer, також захищає від мутацій вірусу, що з’явилися в Великобританії і Південній Африці. За словами дослідників Pfizer, обидва варіанти характеризуються мутацією, яку вакцина не заблокувала в лабораторних випробуваннях.

Британський варіант вірусу вважається на 70 відсотків більше заразним, ніж вихідний патоген Covid-19. Він швидко поширився в районі Лондона і змусив уряд ввести там локдаун. За даними Панафриканського центру охорони здоров’я Africa CDC, південноафриканська версія також більш заразлива, ніж оригінальна. Андреас Бергталер з центру молекулярної медицини говорить: «Штам B.1.1.7 не приводить до більш небезпечної течії COVID-19, проте, генерує стрімке зростання зараження. До 70% (тепер не кожен десятий, а кожен сьомий житель – під загрозою зараження). Це, неминуче, приводить до статистичного збільшення важких хворих і до більш високої смертності ».

Горезвісний варіант B.1.1.7, про який ми говоримо, тим часом був підтверджений в декількох інших країнах, включаючи Австрію. В Австрії було виявлено відразу обидва варіанти нової мутації вірусу. Міністр охорони здоров’я розповів, що був виявлений один випадок південноафриканської і чотири випадки британської мутації вірусу. Серед п’яти заражених є троє дітей. Однак поки немає ніяких даних про більш значне поширення. Кілька десятків країн також повідомили про виявлену британської мутації B.1.1.7. Цей вірус лютує в Великобританії кілька місяців.

Хоча мутації для вірусів не рідкість, це може бути модифікація, яка може стати домінуючим видом і потенційно діяти як прискорювач пандемії.

По матеріалам: https://www.heute.at/

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh