Здоров'я

Дослідження: вакцина Pfizer / Biontech захищає також від нових мутацій коронавируса

Вакцина Covid від Pfizer / Biontech також призначена для захисту від британського і південноафриканського мутацій вірусу

Згідно з новим дослідженням, вакцина від коронавіруса, розроблена Biontech і Pfizer, також захищає від мутацій вірусу, що з’явилися в Великобританії і Південній Африці. За словами дослідників Pfizer, обидва варіанти характеризуються мутацією, яку вакцина не заблокувала в лабораторних випробуваннях.

Британський варіант вірусу вважається на 70 відсотків більше заразним, ніж вихідний патоген Covid-19. Він швидко поширився в районі Лондона і змусив уряд ввести там локдаун. За даними Панафриканського центру охорони здоров’я Africa CDC, південноафриканська версія також більш заразлива, ніж оригінальна. Андреас Бергталер з центру молекулярної медицини говорить: «Штам B.1.1.7 не приводить до більш небезпечної течії COVID-19, проте, генерує стрімке зростання зараження. До 70% (тепер не кожен десятий, а кожен сьомий житель – під загрозою зараження). Це, неминуче, приводить до статистичного збільшення важких хворих і до більш високої смертності ».

Горезвісний варіант B.1.1.7, про який ми говоримо, тим часом був підтверджений в декількох інших країнах, включаючи Австрію. В Австрії було виявлено відразу обидва варіанти нової мутації вірусу. Міністр охорони здоров’я розповів, що був виявлений один випадок південноафриканської і чотири випадки британської мутації вірусу. Серед п’яти заражених є троє дітей. Однак поки немає ніяких даних про більш значне поширення. Кілька десятків країн також повідомили про виявлену британської мутації B.1.1.7. Цей вірус лютує в Великобританії кілька місяців.

Хоча мутації для вірусів не рідкість, це може бути модифікація, яка може стати домінуючим видом і потенційно діяти як прискорювач пандемії.

По матеріалам: https://www.heute.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України