Авторські статтіНовини з Австрії

Величезну скульптуру фалоса на австрійській горі перетворили на ведмедя

У листопаді минулого року на горі ?tscher (Нижня Австрія) з’явився величезний дерев’яний фалос, створений невідомим автором, та викликав справжній переполох у соціальних мережах і австрійських ЗМІ.

Тоді знахідку виявила альпіністка Маріка Рот при сходженні на вершину гори ?tscher. Керівництво компанії ?tscherlifts, що займається обслуговуванням місцевих підйомників, тоді з гумором відреагувало на новий арт-об’єкт: «Безумовно, це геніальний маркетинговий трюк, хоча ми до цього зовсім не причетні. Щоб познайомитися з художником, ми готові подарувати йому абонемент на зимовий сезон вартістю 356 євро, у випадку, якщо він зможе довести, що творіння йому дійсно належить.» З тих пір автор об’єкта так і не з’єднання явився.

Фалос, спрямований у небо, стояв довго не зворушеним, якщо не вважати того, що невідомі особи «знесли» йому верхню частину, позбавивши його своєї родзинки. Втім, арт-об’єкт був швидко відновлений. І знову нова напасть — за одну ніч дерев’яна скульптура фалоса перетворилася в дерев’яного ведмедя з розпростертими руками, квапиться обійняти кожного, хто підніметься на гору.

Був причетний сам автор скульптури до її нового образу або представники компанії «?tscherlifts» — залишається загадкою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України