Величезну скульптуру фалоса на австрійській горі перетворили на ведмедя

У листопаді минулого року на горі ?tscher (Нижня Австрія) з’явився величезний дерев’яний фалос, створений невідомим автором, та викликав справжній переполох у соціальних мережах і австрійських ЗМІ.

Тоді знахідку виявила альпіністка Маріка Рот при сходженні на вершину гори ?tscher. Керівництво компанії ?tscherlifts, що займається обслуговуванням місцевих підйомників, тоді з гумором відреагувало на новий арт-об’єкт: «Безумовно, це геніальний маркетинговий трюк, хоча ми до цього зовсім не причетні. Щоб познайомитися з художником, ми готові подарувати йому абонемент на зимовий сезон вартістю 356 євро, у випадку, якщо він зможе довести, що творіння йому дійсно належить.» З тих пір автор об’єкта так і не з’єднання явився.

Фалос, спрямований у небо, стояв довго не зворушеним, якщо не вважати того, що невідомі особи «знесли» йому верхню частину, позбавивши його своєї родзинки. Втім, арт-об’єкт був швидко відновлений. І знову нова напасть — за одну ніч дерев’яна скульптура фалоса перетворилася в дерев’яного ведмедя з розпростертими руками, квапиться обійняти кожного, хто підніметься на гору.

Був причетний сам автор скульптури до її нового образу або представники компанії «?tscherlifts» — залишається загадкою.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh