Лихоманка західного Нілу дійшла до Австрії – більше десяти випадків зараження

З жаркою погодою з берегів Нілу надійшов вірус лихоманки до Європи та Австрії. У 2018 році африканський вірус забравши вже 47 життів у країнах Європи.

Чим тепліше в Європі, тим швидше поширюється вірус. Спочатку Трясця Західного Нілу була виявлена лише на Африканському континенті та деяких регіонах Азії, але в кінці 90-х років минулого століття вірус почав атакувати і Європу, заражаючи рік від року все більше її жителів. В поточному році було вже зафіксовано 47 смертей. Приміром, у 2017 їх було всього 26. В Австрії поки зафіксовано лише одинадцять випадків зараження цим африканським вірусом.

Сьогодні найбільша ймовірність заразитися вірусом Лихоманки Західного Нілу на території Австрії існує у Відні й Нижній Австрії.

Поширеність цього гострого вірусного захворювання, безсумнівного турбує пересічного обивателя, але не медиків. За словами консультанта з питань здоров’я Венето Лука Колетт, причин для занепокоєння немає, незважаючи на зростаюче число випадків інфікування. «Ситуація знаходиться під контролем», — сказавши він. Однак варто захистити себе — користуватися захисними спреями від комах, уникати зон відпочинку із застійною водою.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh