Авторські статтіНовини з Австрії

Лихоманка західного Нілу дійшла до Австрії – більше десяти випадків зараження

З жаркою погодою з берегів Нілу надійшов вірус лихоманки до Європи та Австрії. У 2018 році африканський вірус забравши вже 47 життів у країнах Європи.

Чим тепліше в Європі, тим швидше поширюється вірус. Спочатку Трясця Західного Нілу була виявлена лише на Африканському континенті та деяких регіонах Азії, але в кінці 90-х років минулого століття вірус почав атакувати і Європу, заражаючи рік від року все більше її жителів. В поточному році було вже зафіксовано 47 смертей. Приміром, у 2017 їх було всього 26. В Австрії поки зафіксовано лише одинадцять випадків зараження цим африканським вірусом.

Сьогодні найбільша ймовірність заразитися вірусом Лихоманки Західного Нілу на території Австрії існує у Відні й Нижній Австрії.

Поширеність цього гострого вірусного захворювання, безсумнівного турбує пересічного обивателя, але не медиків. За словами консультанта з питань здоров’я Венето Лука Колетт, причин для занепокоєння немає, незважаючи на зростаюче число випадків інфікування. «Ситуація знаходиться під контролем», — сказавши він. Однак варто захистити себе — користуватися захисними спреями від комах, уникати зон відпочинку із застійною водою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України