Чеська партія Зелених пропонує розмістити в Празі до 5 тисяч біженців

Партія Зелених виступає за переселення в чеську столицю до 5 тис. біженців, яких могли б працевлаштувати на вільні вакансії, не цікаві чехам.

«Прага — один з найбагатших регіонів Європи, тут хороший рівень життя і її жителі не так сильно боятися іноземців, як жителі інших регіонів країни. Вони можуть працювати там, де не хочуть працювати громадяни Чехії. Крім того, уряд Чехії і інші країни ЄС побачили б, що ми солідарні з Європою в питанні розподілу біженців», — сказав в інтерв’ю Idnes.cz Матей Михалик Жалоудек, номер 5 у виборчому списку «зелених» і асистент заступника мера Праги з питань територіального розвитку.

З цим згоден і кандидат на посаду мера чеської столиці від партії Зелених Ондржей Міровський.

У Празі рівень безробіття становить близько 2,14 %.

Крім відмови уряду Чехії приймати біженців в рамках квот і негативного ставлення чехів до біженців, є ще одна проблема. У Празі ростуть ціни на нерухомість, а у держави практично немає вільного житла. Державний житловий фонд розподіляється серед вчителів, поліцейських, пенсіонерів, матерів-одинаків.

Матей Михалик Жалоудек заперечує: з житлом біженцям могли б допомогти громадські організації.

«Зелені» не єдина політична сила, яка виступає за прийом біженців. В червні рух ??t Brno запропонував розмістити в Брно кілька сотень біженців.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh