Авторські статтіНовини

Вчені: Звичайний тест може визначити, чи буде дитина в майбутньому злочинцем

Простий психологічний тест може визначити, чи буде дитина в майбутньому злочинцем або страждати від ожиріння. Про це розповіли дослідники з лондонського коледжу.

Вчені з лондонського Королівського коледжу провели дослідження. Вони досліджували 1000 дітей до початку шкільного віку і до 38 років на їх можливе соціальне становище в суспільстві. У 3 роки вони провели з ними тест, який дозволив вивчити їх увагу, інтелект, рухові і мовні навички, імпульсивність, а також соціальне неблагополуччя. Коли цим дітям виповнилося 38 років, то вони з’ясували, що п’ята частина всіх досліджених, у яких були низькі показники тесту, відноситься до категорії засуджених, отримують допомоги, часто лікуються в лікарні і купують велику кількість ліків за призначенням лікаря.

Вчені дотримуються думки про те, що пройдений в ранньому віці тест допоможе виявити дітей з можливими порушеннями в майбутньому, а це, в свою чергу, дасть можливість їх батькам скорегувати виховання, щоб направити дитину в потрібне русло життя.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України