Авторські статтіНовини

Вчені: Догляд за дітьми та літніми людьми може викликати депресію

Догляд за літніми людьми і дітьми може спровокувати стрес і призвести до затяжної депресії. До таких несподіваних висновків у ході досліджень прийшли науковці з США.

Для опитування фахівці відібрали 60 тисяч добровольців незалежно від статі, професії, віку і світогляду. В ході експерименту стало відомо, що до найбільшого ризику появи депресивного стану схильні саме медичні працівники.

Близько 11% представників цієї професії постійно знаходяться в пригніченому стані, нервують, переживають негативні емоції і занепокоєння. Справа в їх специфіці діяльності. Медпрацівники часто мають справу з людськими стражданнями, а це неминуче призводить до накопичення стресу. Дослідження показало, що найбільш депресивними виявилися доглядальниці і няні.

На другому місці такого рейтингу розташувалися працівники соціальної сфери та громадського харчування, проте експерти поки не можуть знайти пояснення цієї тенденції. В кінці свого дослідження вчені підвели підсумок, що масштаби поширення стресових відчуттів – це серйозна проблема, яка нависла над сучасним людством.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України