Авторські статтіНовини

Вчені знайшли останки загубленого міста епохи Римської імперії в Іспанії

Археологи виявили на території Кастилія-Ла-Манча останки загубленого міста епохи Римської імперії. За визначенням вчених це поселення називалося Карака і мала площу 12 гектарів.

При проведенні розкопок, вчені, застосовуючи нові технології у своїй роботі нарешті знайшли те, що так давно шукали. Археологам було відомо про те, що існує таке місто Карака, але його місцерозташування трималося в таємниці.

Зовсім недавно, працюючи в Іспанії на території селища Дріебес, яке входить до складу Кастилія-Ла-Манча, вони натрапили на цікавий об’єкт, який відразу привернув їхню увагу. Після того, як шар ґрунту, товщиною близько 70 см був знятий, вчені впевнилися, що під землею знаходиться загублене місто з вулицями, будинками і навіть храмом.

Група вчених на чолі з Хав’єром Фернандесом зайнялася вивченням знайденого міста і його місцевості. Дослідники намагаються з’ясувати, що за населення проживало в місті Карака, його культуру і соціум. Іспанська місцева влада не може повірити в те, що раніше ніхто не міг виявити таке масивне поселення, адже за даними вчених місто Карака займало 12 гектарів всієї території провінції Дріебес.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.