Авторські статтіДуховне

Папа Франциск привітав сестру Кандіду Беллотті з 110 річчям

Сестра Кандіда Беллотті відсвяткувала свій день народження, їй виповнилося 110 років, разом з архієпископом Лукки Італо Кастеллані, з сестрами по ордену і настоятелькою Джуліаною Фракассо.

Найстарша сестра в Італії також отримала вітання від Папи: «До шановної сестри Кандіди Беллотті, Сестри Слугині Хворих, котра з вдячним серцем святкує свій сто десятий День Народження, Святіший Отець Франциск, духовно приєднуючись до загальної радості, спрямовує свої найтепліші вітання та палкі побажання», – йдеться в апостольському благословенні, що було надіслане з Ватикану.

Сестра Кандіда венеціанського походження, належить до Згромадження Сестер Служниць Хворих. «Любити, любити і ще раз любити. З радістю!»: ця порада сподобається всім, особливо новому поколінню, до якого спрямовані і такі заклики: «У нас є впевненість у майбутньому, і ми докладемо всіх зусиль, щоб здійснити ваші бажання», «Секрет – це прийняти життя таким, яким воно є».

Таким є секрет сестри Кандіди Беллотті. Вона народилася 20 лютого 1907 року і служила в якості професійної медсестри в багатьох італійських містах, а з 2000 року знаходиться на відпочинку в будинку спокою.

Джерело:  Католицький Медіа-Центр

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України