Авторські статтіДуховне

В Індії подружня пара простояла 17 годин в крижаному ставку через відмову зректися Христа

50-річний християнин з Індії помер минулого місяця після того, як він і його дружина були змушені терпіти тортури, стоячи по шию у крижаному ставку через відмову відректися від своєї віри в Господа Ісуса Христа.

У новинному виданні Global Christian News повідомляється, що жителі села Кубуаа зі штату Джаркханд були засмучені тим, що їх одноплемінник Барту Ураун і його сім’я відкинули місцеву племінну релігію і прийняли християнство більше 10 років тому. У відповідь на небажання сім’ї зректися Христа мешканці занурили Урауна і його дружину в холодний ставок на 17 годин. Син Урауна, Бенесуар, повідомив про те, що пару змусили пересуватися в крижаній воді з 5 годин вечора до 10 години ранку наступного дня. Після того, як Ураун постраждав від двох паралітичних атак, викликаних ушкодженням нерва, він помер 20 січня.

«Протягом всієї ночі вони перебували в холодній воді, і я разом з 15-20 жителями села став свідком цієї жорстокості», — сказав син Бенесуар Ураун. «Сільські жителі продовжували питати мого батька, чи готовий він відмовитися від Христа і повернутися в їх релігію. Він повторював раз за разом: «Я не відмовлюся від Христа … Я буду продовжувати вірити до свого останнього подиху»».

Бенесуар пояснив, що він і його родина були не єдиними людьми в селі, які прийняли християнство більше 10 років тому. Ще дев’ять інших сімей також вирішили присвятити своє життя вірі в Христа. Однак після постійних вимог, щоб сім’ї повернулися до місцевої релігії, сім сімей піддалися погрозам і відреклися від Христа. Оскільки більшість сімей повернулися до племінної релігії, збільшився тиск на сім’ю Урауна. Бенесуар розповів, що їхні односельці гуртом напали на його сім’ю, замкнули їх у власному будинку на кілька годин і забруднили їм питну воду.

Жителі села знущалися над Урауном і нападали на нього протягом трьох років, а в минулому році його викрали і змусили взяти участь в одному з їхніх зібрань. Під час їх служби вони принесли в жертву тварину. Потім односельці змусили Урауна з’їсти частину жертви, а також змушували його пити кров тварини.

«Вони сказали моєму батькові, що тепер демони не дозволять йому жити», — згадує Бенесуар. «Минулої зими затяті жителі нашого села залишили мою матір і батька у холодній воді з 5 годин вечора до 10 годин ранку, — сказав Бенесуар. — Я був у від’їзді і після повернення вони змусили мене сидіти біля ставка і спостерігати за тим, як помирають мої батьки». Після проведеної ночі в холодній воді, подружжя витягли і почали бити.

Незважаючи на те, що його дружина була в змозі оправитися від побоїв і ночі, проведеної в крижаній воді, Ураун страждав від паралітичних атак, які не давали його тілу рухатися.

«Мій батько переніс другий напад, і його тіло паралізувало», — додав Бенесуар. «Він не міг рухати руками і ногами і зрештою помер».

Після того, як його батько помер, Бенесуар сказав, що сільські мешканці не дозволили йому поховати батька належним чином, навіть якщо сім’я покриє всі витрати. «Я сказав жителям, що я поховаю його на своїй землі, але вони намагалися побити мене дерев’яними палицями», — пояснив Бенесуар. Бенесуар сказав, що для того, щоб належним чином поховати батька, він і четверо інших християн повинні були нести його тіло 10 км до державної землі.

Незважаючи на те, що мешканці не допустили належного похорону Урауна, вони як і раніше наполягали на тому, щоб його дружина навернулася до традиції Сарна Дхарам і накрила поминальний стіл для всього села. Коли Бенесуар сказав, що хоче провести молитовне зібрання, жителі погрожували вбити Бенесуара та інших християн.

«У поліції нічого не зробили і сказали, що Ураун помер «природньою смертю», але при цьому запросили жителів села 2 лютого для мирних переговорів і сказали їм не турбувати християн, так як вибір віросповідання — особиста справа, і люди вільні вірити в те, що хочуть», — додав Бенесуар.

Відповідно до списку країн, в яких відбуваються гоніння християн — World Watch 2017, опублікованому організацією Open Doors США, Індія займає 15 місце у світі за переслідуванням християн. «Рівень безкарності помітно зріс, з’явилося все більше спільнот, які переслідують тих, хто звернувся в християнство», — розповіли в організації Open Doors. «На них весь час тиснуть, щоб вони повернулися до своїх колишніх переконань, на них часто фізично нападають, а іноді вбивають».

Новинна організація Morningstar News повідомила в цьому місяці, що пастор з Індії впав у кому після того, як піддався нападу з боку екстремістів в селі Медипаллі в штаті Теленгана. Причиною нападу стала молитва за зцілення літньої людини, що тільки що повернулася з лікарні.

Джерело:  Католицький Медіа-Центр

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.