Новини

Вчені знайшли планету-вбивцю, яка є причиною глобальних вимирань на землі

Вчені вважають, що причиною глобального вимирання на землі є планета-вбивця, яка не потрапляє в поле зору телескопів. Інформацію про це повідомило наукове видання.

Кожні 26-30 мільйонів років, протягом 500 мільйонів років, Землю переслідують глобальні вимирання. Вчені висловили припущення про те, що причиною цього може бути зірка Немезіда, яка обертається навколо Сонця на відстані 1,5 світлового року від Землі. Вони вважають, що ця зірка може, завдяки своєму гравітаційному полю, посилати на нашу планету комети з орбіти Плутона. Розмірами Немезіда може зрівнятися з Юпітером, але відстань до неї така велика, що розглянути її в телескоп неможливо.

Але, результати останнього дослідження показали, що причиною регулярно повторюваних вимирань на Землі є не Немезіда, а невідома планета, яка знаходиться набагато далі від зірки –компаньйона Сонця. Через дальність знаходження і темних обрисів її розглянути неможливо. Якщо ці результати дослідження вірні, то незабаром жителів Землі чекають смертельні метеоритні, астероїдні і кометні потоки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України