Авторські статтіНовини

Вчені не можуть розгадати таємницю зірки Таббі

Вчені намагаються розгадати таємницю загадкової зірки Таббі, яка з невідомих причин змінює свою яскравість. Астрономи протягом року розглядали кілька варіантів цієї події, не виключаючи навіть долю інопланетян.

Загадкова зірка має здатність тьмяніти раз в 700 днів. Її яскравість падає приблизно на 20 %, при цьому астрономи не виявляють поруч будь-яких небесних тіл, які можуть настільки закривати прохідність світла від цієї зірки. Що ж відбувається з Таббі, або із зіркою KIC 8462852 (її наукова назва) астрономи не можуть зрозуміти досі.

За однією з версій, яскравість планети блокують кометні хмари пилу, але для того, щоб заступити собою цілу планету, таких комет повинно бути близько мільйона. Таббі за своєю величиною в кілька разів більша від Сонця. Такої кількості комет поруч з Таббі виявлено не було.

За іншою версією, світло затулять споруди інопланетян, які маскуються, щоб їх не виявили. Але, якби ця версія була правдивою, довелося б весь час міняти місце розташування своїх споруд, так як траєкторія освітлення у планети весь час різна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh