Авторські статтіНовини

Вчені не можуть розгадати таємницю зірки Таббі

Вчені намагаються розгадати таємницю загадкової зірки Таббі, яка з невідомих причин змінює свою яскравість. Астрономи протягом року розглядали кілька варіантів цієї події, не виключаючи навіть долю інопланетян.

Загадкова зірка має здатність тьмяніти раз в 700 днів. Її яскравість падає приблизно на 20 %, при цьому астрономи не виявляють поруч будь-яких небесних тіл, які можуть настільки закривати прохідність світла від цієї зірки. Що ж відбувається з Таббі, або із зіркою KIC 8462852 (її наукова назва) астрономи не можуть зрозуміти досі.

За однією з версій, яскравість планети блокують кометні хмари пилу, але для того, щоб заступити собою цілу планету, таких комет повинно бути близько мільйона. Таббі за своєю величиною в кілька разів більша від Сонця. Такої кількості комет поруч з Таббі виявлено не було.

За іншою версією, світло затулять споруди інопланетян, які маскуються, щоб їх не виявили. Але, якби ця версія була правдивою, довелося б весь час міняти місце розташування своїх споруд, так як траєкторія освітлення у планети весь час різна.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України