Авторські статтіНовиниТехно

Вчені з’ясували, що підвищена тривожність може змусити собаку посивіти

Вчені з’ясували, що підвищена тривожність може змусити собаку посивіти. Результати досліджень американські фахівці опублікували в науковому інтернет-порталі.

Вчені відвідали місця, де часто бувають люди зі своїми вихованцями: парки, ветеринарні лікарні. Господарям собак пропонувалося заповнити спеціальні анкети і відповісти на 42 питання. Анкети заповнили 400 власників песиків. Після заповнення господарі залишали вченим фото своїх собачок.

В опитуванні не брали участь ті власники, чиї вихованці мають світле забарвлення від народження, або які старші чотирьох років. Остання категорія не бралася із-за того, що сивина у собак в цьому віці могла з’явитися з природних причин. Питання в анкеті насамперед стосувалися поведінки собак, посидючості і рівня агресивності.

Дослідження показали, що самки сивіють частіше і швидше, ніж пси. Сивиною достроково обзаводяться тварини із-за різких гучних звуків або появи незнайомої людини. Вчені вважають, що досліди допоможуть ветеринарам попередити власників собак про те, що тварини часто відчуваю стрес.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України