Авторські статтіЗдоров'я

Вчені з’ясували, які органи страждають від алкоголю після 40

Британські фахівці розповіли, чому після порогу в сорок років необхідно особливо стежити за кількістю вживаного алкоголю.

Учені з Великобританії провели дослідження і з’ясували, які органи страждають від надмірного вживання алкоголю після 40 років. З’ясувалося, що перш за все страждає мозок, так як алкоголь впливає нікого депресант і людина перестає приймати правильні рішення, контролювати себе і навіть може почати вередувати. Один з дослідників виявивши у пацієнтів віком 60 років тонке пошкодження мозку, викликаний надмірним вживанням алкоголю. Однак від цього можна позбутися протягом шести місяців утримання від згубної звички.

Також наноситися збиток, природно, і по серцю. Алкоголь підвищує ризик інсульту, а також в цілому кров’яний тиск. При цьому порушується система перекачування крові і виникає захворювання кардіоміопатія, яке може збільшити ризик серцевої недостатності.

За словами дерматологів, шкіра страждає не менше. Відомо, що алкоголь викликає почервоніння шкіри і при цьому призводить до розширення вен і судин, що несприятливо впливає на загальне здоров’я. Також шкіра зневоднюється і швидше старіє, так як цукор, який організм в надлишку отримує з алкоголем, руйнує ДНК-клітини і колагену в шкірі.

Відомо, що при надмірному вживанні алкоголю зростає ризик онкології, знижується фертильність, тобто здатність жінки завагітніти, а також знижується активність і кількість сперматозоїдів у чоловіків, що також позначається на їх здатності до розмноження.

При цьому підвищується ризик і ожиріння, так як організм не встигає переробити калорії, що надходять з алкоголем, і таким чином вони скупчуються в жирові відкладення.
Після сорока років варто особливо стежити за своїм здоров ” ям і кількістю вживаного алкоголю, так як клітини організму старіють і вже не можуть впоратися з такою кількістю шкідливих речовин. Тому-то сорокарічним і відоме таке поняття, як «дводенне похмілля».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh