Авторські статтіЗдоров'я

Вчені з’ясували, які органи страждають від алкоголю після 40

Британські фахівці розповіли, чому після порогу в сорок років необхідно особливо стежити за кількістю вживаного алкоголю.

Учені з Великобританії провели дослідження і з’ясували, які органи страждають від надмірного вживання алкоголю після 40 років. З’ясувалося, що перш за все страждає мозок, так як алкоголь впливає нікого депресант і людина перестає приймати правильні рішення, контролювати себе і навіть може почати вередувати. Один з дослідників виявивши у пацієнтів віком 60 років тонке пошкодження мозку, викликаний надмірним вживанням алкоголю. Однак від цього можна позбутися протягом шести місяців утримання від згубної звички.

Також наноситися збиток, природно, і по серцю. Алкоголь підвищує ризик інсульту, а також в цілому кров’яний тиск. При цьому порушується система перекачування крові і виникає захворювання кардіоміопатія, яке може збільшити ризик серцевої недостатності.

За словами дерматологів, шкіра страждає не менше. Відомо, що алкоголь викликає почервоніння шкіри і при цьому призводить до розширення вен і судин, що несприятливо впливає на загальне здоров’я. Також шкіра зневоднюється і швидше старіє, так як цукор, який організм в надлишку отримує з алкоголем, руйнує ДНК-клітини і колагену в шкірі.

Відомо, що при надмірному вживанні алкоголю зростає ризик онкології, знижується фертильність, тобто здатність жінки завагітніти, а також знижується активність і кількість сперматозоїдів у чоловіків, що також позначається на їх здатності до розмноження.

При цьому підвищується ризик і ожиріння, так як організм не встигає переробити калорії, що надходять з алкоголем, і таким чином вони скупчуються в жирові відкладення.
Після сорока років варто особливо стежити за своїм здоров ” ям і кількістю вживаного алкоголю, так як клітини організму старіють і вже не можуть впоратися з такою кількістю шкідливих речовин. Тому-то сорокарічним і відоме таке поняття, як «дводенне похмілля».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України