Вчені з США розробили штучний пеніс

Вчені з США розробили штучний пеніс, який активізується за допомогою термічного впливу. Даний «протез» допоможе людям з останньою стадією еректильної дисфункції.

По всьму світу багато чоловіків страждають еректильною дисфункцією, із-за чого повноцінне статеве життя просто неможливе. Медичні працівники використовують для лікування різні таблетки, але вони не завжди допомагають, а також мають ряд протипоказань і побічних ефектів. Вирішити ситуацію допомогли вчені з університету Вісконсіна, які розробили універсальний «протез». Він підійде абсолютно будь-якому чоловікові. Принцип роботи штучного пеніса полягає в особливій термічнійстимуляції приживленої спіралі зі сплаву нікелю і титану. Таким чином розігріті елементи стимулюють приплив крові і статевий орган чоловіка демонструє цілком здорову ерекцію. Після охолодження, пеніс безперешкодно повертається в стан спокою. Слід зазначити, що управління відбувається дистанційно, а сам нагрівальний елемент розташований в промежині.

Даний вид протезування є не зовсім стандартним, так як позбавлений різних побічних ефектів і зберігає абсолютно всю чутливість. Подібний метод вчені планують перевірити спочатку на тваринах, а після можливо перейти до імплантації імплантатів людині. Таким чином мільйони чоловіків по всьому світу можуть вже в найближчі два роки отримати реальну можливість повернути повноцінне статеве життя з усіма його барвами і відчуттями.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh