Чому щасливі парі сплять окремо

Згідно одному з недавнім досліджень, майже 25% пар сплять на різних ліжках, а 10% — навіть в різних спальнях.

Згідно одному з недавнім досліджень, майже 25% пар  сплять на різних ліжках, а 10% — навіть в різних спальнях. Але це ніяк не пов’язано з проблемами у відносинах.

Навіть деякі експерти кажуть, що немає нічого краще, ніж спати роздільно з партнером. Один хропе, інший брикає, хтось кутається, а хтось включає кондиціонер — і все це заважає сну іншого.

Звичайно, спільний сон зміцнює емоційний зв’язок і близькість, але цього можна досягти не тільки під час сну. Ті, хто сплять окремо, можуть просто виділяти час для ранкових або вечірніх обіймів в ліжку, сексу.

Тому що важливіше всього — це хороший якісний сон.Якщо ви спите разом, тому що «так треба для відносин», але при цьому страшенно не висипаєтеся через особливості сну один одного, ви лише будете ще більше дратуватися, а не емоційно зближуватись.

Роздільний сон — це вибір кожного, а не ознака проблем у відносинах.

Ось кілька людей поділилися тим, чому вони вирішили спати роздільно і як це вплинуло на їх відносини:

«Ми обидва інтроверти і хочемо мати власний простір. Ми спали в різних кімнатах з самого початку. У мене безсоння і дуже чутливий сон, я можу прокинутися від найменшого шереху. Я лягаю, рано й встаю пізно, а він сидить допізна і встає рано. Нам зручніше спати роздільно. Так ми відпочиваємо, і це не заважає нам обніматися, коли ми не спимо».

«У мене безсоння, а він хропе як ведмідь. Зазвичай ми дивимося телевізор, а потім він йде спати в свою кімнату. Я ж лягаю, коли вийде. І він краще висипається, тому що я не штовхаю його постійно в бік».

«Ми спимо окремо всі 15 років нашого шлюбу. Особливо це стало корисно з народженням дітей, коли кожна хвилина сну і відпочинку дорогоцінна. Але вранці я заварюю каву і приходжу до нього в постіль».

«Останній рік ми спимо в різних кімнатах, і це приголомшливо! Наші відносини стали тільки міцніше, тому що ми більше не сперечаємося, хто голосніше хропів і кого розбудив».

«У нас просто різні потреби. Моя спальня — це така дівчача печера: з ефірними маслами, зволожувачем повітря і матрацом з підігрівом. У нього більш спартанські умови. Але це не відбивається на наших відносинах. Навпаки, коли ми зустрічаємося на одній території, ми більш винахідливі. А поодинці спимо як немовлята».

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh