Авторські статтіНовини

Вчені: «Вояджер-2» відкрив два нових місяця Урану

«Вояджер-2» відкрив два нових місяця Урану. Вчені повторно проаналізували дані, отримані за допомогою космічного апарату, і побачили раніше невідомі супутники Блакитного гіганта. Тепер наука знає про 29 об’єктів, що оточують планету.

Вчені, що представляють американське космічне агентство НАСА, повторно вивчили дані, отримані за допомогою космічного апарата «Вояджер-2», в результаті чого відкрили два нових місяця Урану. Завдяки цьому наука довела число відомих супутників Блакитного гіганта до 29 об’єктів.

Астрономи НАСА уточнили, що на даний момент вони не бачили відкриті ними місяці, а помітили їх ознаки на кільцях Урану. Вчені припускають, що ці супутники достатньо малі, так як слідів їх присутності в більш ранніх дослідженнях експерти не побачили. У NASA пояснили, що «Вояджери» не мають техніки, яка могла б передавати на Землю знімки у високій роздільній здатності, і тому нові місяці Урану знайти дуже складно. В даний час астрономи продовжують вивчення даних, отриманих зондами.

Нагадаємо, що в 1986 році космічний апарат «Вояджер-2» знаходився біля Урану, завдяки чому наука отримала цінні дані про планету. Саме тоді було відкрито більшість місяців Блакитного гіганта.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України