Авторські статтіНовини

Вчені: Чоловіки починають хворіти при відсутності сексу

Чоловіки починають хворіти при відсутності сексу. До такого висновку прийшли італійські вчені, які вирішили дізнатися, яким чином статеве утримання впливає на стан здоров’я представників сильної статі.

Італійські вчені заявили, що чоловіки починають хворіти при відсутності сексу. Дослідники провели наукову роботу, за результатами якої прийшли до висновку, що представників сильної статі, позбавлених статевого життя, теж можна віднести до групи ризику, в якій знаходяться люди, які страждають діабетом, а також ті, хто відчувають залежність від тютюнопаління.

Вчені залучили до наукової роботи 140 добровольців чоловічої статі віком від 18 до 25 років. 50% учасників експерименту не мали проблем зі здоров’ям, а друга половина випробовуваних страждала безпліддям. Серед умов досвіду значилася відмова від статевих контактів протягом місяця.

Коли пройшло 30 днів, вчені обстежили учасників експерименту і з’ясували, що у половини добровольців почала спостерігатися підвищена схильність до захворювань серцево-судинної системи. За словами кардіологів, проблеми випробовуваних, що з’явилися після місячного статевого утримання, можна порівняти з тими, що спостерігаються у курців, залежних від тютюну протягом трьох років.

Італійські вчені вирішили провести ще один етап дослідження, учасники якого стали більш дорослі чоловіки, вік яких перевищував 45 років. У 53% таких добровольців вже були проблеми з потенцією, а у 61% випробовуваних були проблеми з серцем або судинами. Ці чоловіки також прожили без сексу 1 місяць, після чого їх знову обстежили, і у них виявили загострення їхніх недуг.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України