Авторські статтіТехно

Вчені визначили найнебезпечніший вік для водіїв

Вчені, які працюють в Університеті Уейна в Детройті, провели масштабні дослідження, за результатами якого було визначено найнебезпечніший вік для водіїв. Встановлено, що до таких автомобілістів відносяться літні люди, що мають досвід водіння. Наукова робота описана на сайті вищеназваного навчального закладу.

Для дослідження вчені залучили досвідчених водіїв чоловічої статі, вік яких варіювався від 18 до 59 років. Добровольцям довелося під наглядом фахівців водити автомобіль, при цьому приймаючи дзвінки та повідомлення на телефон. Таким чином дослідникам вдалося домогтися типової обстановки на дорозі, в якій водієві доводиться відволікатися на різні зовнішні подразники. Завдяки цьому випробовувані показали вченим ступінь уважності.

Результати експерименту показали, що найнебезпечнішими водіями є чоловіки, вік яких коливається від 45 до 59 років. У ці роки представники сильної статі починають втрачати пильність і стають більш дратівливими. 100% учасників наукової роботи зазначеної вікової категорії допустили відхилення від смуги руху, а також порушили ПДР під час використання смартфона.

Також небезпечними виявилися водії, вік яких становить 35-44 роки. Серед випробуваних цієї категорії 80% добровольців відхилилися від маршруту. Серед учасників експерименту віком від 18 до 35 років виявилося найменше порушень ПДР при використанні смартфона.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

7 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.