Вчені створили демографічну карту Європи з прогнозом на 2050 рік

Європейська демографічна карта 2016 року випуску була створена в Міжнародному інституті прикладного системного аналізу (МІПСА). Вона забезпечує всебічний погляд на ключові показники і основні тенденції в області народонаселення всіх європейських країн, в тому числі демографічні прогнози на 2050 рік.

Презентація відбудеться сьогодні на Європейській конференції з народонаселення. Дані охоплюють народжуваність, смертність, міграцію і структуру населення, включаючи старіння всіх країн Європи. Також є більш розширені версії для країн Піднебесної. Така розробка звертає особливу увагу на важливість міграції для поточних і майбутніх змін чисельності населення на континентах. Крім цього, вона здатна спрогнозувати зміни в чисельності на найближчі 40 років.

Коли були проведені перші дослідження, то розробники жахнулися від побачених результатів. Поняття «сива Європа» стає все більшою реальністю, тому що більшість жителів є людьми похилого віку, які вже знаходяться на пенсії і не працюють. Нові дані також показують, яким чином міграція сприяє зростанню і зниженню населення в різних країнах. Для наочного уявлення демонструється картка з зображенням піраміди населення для корінних жителів і іммігрантів. Також показується тенденція в області народонаселення без міграції до 2050 року.

Наприклад, для ЄС загалом, прогнози показують приріст населення на 6,6%, якщо розглядається міграція, в той час як при нульовому показнику, населення ЄС скоротиться на 5,4% до 2050 року. У деяких державах експерти прогнозують приріст населення до 30%.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh