Життя

Як проявляється жіночність різних знаків Зодіаку

Просто супер!

Как проявляется женственность разных знаков Зодиака

Зараз про жіночність можна почути майже на кожному кроці. Справжня жінка винна бути… повинна вміти……… Наслухавшись всієї цієї інформації, жінка біжить виконувати вправи, які повинні зробити її щасливою, розкрити її внутрішній світ і залучити гідного чоловіка.

Але з часом приходить розчарування — поради не діють! А все тому, що жіночність — це не набір практик або правил. Вона дуже різна і багатогранна. І у кожного знака зодіаку — своя.

Овен

Дівчина-Овен — Амазонка. Правда, не зовсім та сама амазонка з давньогрецьких міфів, яка підпускає до себе чоловіків рівно на політ стріли. Дівчина-Овен не просто природжений мисливець і войовниця, вона ще й дуже імпульсивна мисливиця і войовниця. Спочатку вона знищить на смерть, а потім вже буде розглядати, хто саме в цей раз попався під гарячу руку. Так що, всім неугодним краще триматися подалі.

Тілець

Дівчина-Тілець – це Богиня. І ось чому. По?перше, панянки-Тільці якимось незбагненним чином примудряються робити чудеса, які можна помацати: всякі там будинки, машини і коштовності. По?друге, панночці-Тельцю потрібно регулярно приносити жертви, а то вона образиться і накликає на дурних смертних мор і всякі там хвороби. Ну і, по-третє, дівчина-Тілець, як і всі богині, не дуже-то добра. Хоча, і не зла. У неї просто така робота: вона  може влаштувати і персональний рай, і персональне пекло. Але все — заслужено і по справедливості, будьте впевнені.

Близнюки

Дівчина-Близнюки – це Німфетка. Вічний підліток, причому справжній підліток, а не лялечка з добре збереженим личком. У них все по?справжньому: істинно юнацький бунт і справжні, непідробні безумства. Секс, рок-н-рол… І навіть тоді, коли панночка-Близнюки стане бабусею, її численні «Я» продовжать пити портвейн в під’їздах, приходити на світські прийоми в косухах, закохуватися, як вперше — смерть. І зневажати цей дурний дорослий світ.

Рак

Дівчина-Рак – це Мати. Матір всього живого причому. Вона оточує істинно материнською турботою всіх, кого вважає близькими. Але і ті, кого вона такими не вважає, теж можуть розраховувати на її турботу, якщо дуже в ній потребують. І меж у цієї турботи немає і не буде: своє дитя Мати захистить від кого завгодно. Так що, жіночність дівчини-Раку — просто еталонна. І ті, кого дівчина-Рак любить — рідкісні щасливчики і везунчики. Ну, якщо вони згодні приймати своє щастя цілком і повністю, з усіма умовами. Головне з яких — не ходити, чорт візьми, без шапки!

Лев

Дівчина-Лев – Королева. Жіночність Левиці воістину царська, тому що там, де вона з’єднання являється, миттю перестають існувати всі інші жінки. Тобто це Левиця так думає, що перестають існувати, і веде себе відповідно. Втім, у Левиць дійсно маса незаперечних переваг. Але варто врахувати і ті обставини, що королеви, взагалі-то, не тільки сидять на тронах, дивлячись на всіх зверхньо. Вони ще й керують державою і підданими. І цих самих підданих вони іноді страчують. Так що якщо не хочете на ешафот — частіше хваліть Левицю. Іноді це діє.

Діва

Діва — Мудра жінка. Так-так, та сама мудра жінка, якою всі хочуть стати, але ні в кого не виходить. Тому що ніхто не знає, як. А Діва знає, що таке справжня мудрість: це залізобетонна логіка, аналітичне мислення, прокачане до рівня «бог», істинно шпигунська спостережливість і феноменальна пам’ять. Все це у Діви є. І тому саме Діва, «борознить простори всесвіту на космічному кораблі». Поки деякі сповідують карго-культ і збирають літачки з глини і гілок.

Ваги

Дівчина-Терези — Тургенєвська панночка. Ніжне і трепетне створення, крихкий ангел, істота, яку потрібно захищати від цього злого, бездушного світу. Ну, в той момент, коли вона у цей світ потрапляє, звичайно. Що буває вкрай рідко, прямо скажемо. Дівчата-Терези вміють створювати собі свій окремий  всесвіт, в якому живуть поні з райдужними гривами і феї, що розсипають чарівний пил. І там, у цьому прекрасному світі, у Терезів все відмінно. Але вас туди не пустять. Ну, може, лише за особливі заслуги. Наприклад, за вміння створювати навколо себе красу і спокій. І за вміння відрізняти десертний ніж від рибної вилки.

Скорпіон

Скорпіон – це Жінка-вамп. Фатальна жінка, чаклунка і секс-бомба — три в одному, всі відтінки жіночності і 50 відтінків сірого теж. Дівчина-Скорпіон з успіхом поєднує в собі всі якості, які зазвичай приписують жінкам, не роблячи при тому ніяких відмінностей між позитивними і негативними. Загалом, це прекрасна, але підступна й незбагненна істота, украй приваблива до того ж. Вбивча жіночність. Ядерний гриб — в тому сенсі, що якщо ви його бачите, то загортатися в простирадло або відповзати в сторону вже запізно. Стійте спокійно, зараз вас спопелить.

Стрілець

Дівчина-Стрілець – Куртизанка (в хорошому сенсі, звичайно). Всі інші знаки вважають, що жіночність — це якась ефемерна субстанція, вбудована в кожну панну за замовчуванням, а панночка-Стрілець так не вважає. В її розумінні жіночність — це щось корисне: ну ось деякі вміють буквально з нічого приготувати обід на 12 персон або кішок дресирують блискуче. А панночка-Стрілець вміє бути жіночною. Причому, тоді, коли їй це навіщось потрібно. І коли Стрілець включає режим «я така дівчинка-дівчинка», все навколо падають і складаються у штабелі. Втім, дівчата-Стрільці нечасто використовують цей прийом. У них та інших достатньо. На всі випадки життя.

Козеріг

Дівчина-Козеріг – це Муза. Справжня муза, справжня. Не та, яку оспівували поети, а та, від якої ці самі поети ховалися під стіл і, накрившись рукописами, благали «будь ласка, годі!» Тому що дівчина-Козеріг не приходить до тих, у кого є тільки дар, а до тих, хто в додачу до дару ще й нерви сталеві має. Ось таких дівчина-Козеріг любить. Їх вона надихає по мірі сил, а сил у неї більше, ніж у табуна залізних коней. Але з іншого боку, якщо не нариватися особливо (не сперечатися з Музою), то можна дізнатися, що вона буває для обраних і милим котиком.

Водолій

Дівчина-Водолій – «Спортсменка, комсомолка і просто красуня». У ній все, але все мінливе. І лише одне залишається незмінним: Водолії завжди “запалюють” не по-дитячому. Спокій їм навіть і не снитися, він снитися всім тим, хто вирішив пов’язати своє життя з дівчиною-Водолієм. Іноді снитися. У нестерпно довгих, вузьких кошмарах, після яких прокидаєшся в холодному поту. Тому що якщо дівчина—Водолій раптом чомусь затихне— значить, чекайте, скоро гряне!

Риби

Дівчина-Риби — Актриса. І не просто актриса, а справжня прима, яка транслює в світ мантру «Жінка повинна бути жіночною!». Причому робить це так уміло, що нам починає здаватися, що світ моди і краси створений виключно для Рибок. Але це все гра. Немає ніякої еталонної жіночності, ніякої «справжньої жінки». У дівчини-Рибки за її ідеально нафарбованими губками ховаються вісімнадцять рядів гострих, як бритва, акулячих зубів. І ними вона легко і просто перекусить хребет будь-якого, при необхідності звичайно.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України