Авторські статтіТехно

Вчені: Винуватцем імпотенції та безпліддя є пральна машина

Вченим вдалося визначити джерело, через яке забруднюються річки і озера. З’ясувалося, що небезпечні хімікати потрапляють з пральних машин, які під час прання скидають воду в каналізацію. Такі речовини, потрапляючи в організм людини, руйнують імунну систему і впливають на безпліддя.

До таких висновків прийшли вчені з Університету Торонто, які наголосили про необхідність фільтрації води під час її потрапляння в очисні споруди. Вони розповіли, що волокна з одягу містять у собі небезпечні для людини хімічні речовини, які значно впливають на організм і знищують імунну систему. Доповідь була опублікована в науковому журналі Environmental Science & Technology.

Фахівці вважають, що високий рівень вмісту фталатів і хімічних сполук у навколишньому середовищі є першою причиною чоловічого безпліддя і ослаблення лібідо жінок Заходу. Незважаючи на те, що на фабриках і заводах вже довгий час встановлені жорсткі правила, токсичні речовини продовжують потрапляти в атмосферу.

У тексті опублікованої доповіді говориться, що такі речовини ловляться волокнами текстильних виробів. Коли людина стірає речі, то води спускаються в каналізацію, і далі небезпечні хімічні сполуки потрапляють у каналізацію. У зв’язку з тим, що очисні не здатні гарантувати 100% переробку, то 4/5 потрапляє в річки і озера.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eighteen − 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.