Вчені: Винуватцем імпотенції та безпліддя є пральна машина

Вченим вдалося визначити джерело, через яке забруднюються річки і озера. З’ясувалося, що небезпечні хімікати потрапляють з пральних машин, які під час прання скидають воду в каналізацію. Такі речовини, потрапляючи в організм людини, руйнують імунну систему і впливають на безпліддя.

До таких висновків прийшли вчені з Університету Торонто, які наголосили про необхідність фільтрації води під час її потрапляння в очисні споруди. Вони розповіли, що волокна з одягу містять у собі небезпечні для людини хімічні речовини, які значно впливають на організм і знищують імунну систему. Доповідь була опублікована в науковому журналі Environmental Science & Technology.

Фахівці вважають, що високий рівень вмісту фталатів і хімічних сполук у навколишньому середовищі є першою причиною чоловічого безпліддя і ослаблення лібідо жінок Заходу. Незважаючи на те, що на фабриках і заводах вже довгий час встановлені жорсткі правила, токсичні речовини продовжують потрапляти в атмосферу.

У тексті опублікованої доповіді говориться, що такі речовини ловляться волокнами текстильних виробів. Коли людина стірає речі, то води спускаються в каналізацію, і далі небезпечні хімічні сполуки потрапляють у каналізацію. У зв’язку з тим, що очисні не здатні гарантувати 100% переробку, то 4/5 потрапляє в річки і озера.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh