Авторські статтіТехно

Медики визначили годину доби, коли лопаються тромби

Найбільш небезпечним для людського серця є проміжок близько 6:30 ранку. До таких висновків прийшли вчені Орегонського університету медицини і науки в ході дослідження вмісту білка в людському організмі.

Фахівці відзначили, що саме в 6:30 тромби відчувають перевантаження у зв’язку з великою кількістю білка в організмі. Це впливає на швидкість розкладання і кровообігу. У дослідженні взяли участь кілька десятків добровольців, які перебували під контролем лікарів протягом двох тижнів. Вчені діагностували стан людини у різні проміжки часу і з’ясували, що під ранок, коли людина готується до пробудження після сну, в її організмі спостерігається велика кількість білків.

Автор дослідження Франк Шеєр акцентує увагу на тому, що вже до полудня стан людини стабілізується. Раніше у Великобританії винайшли ліки, що допомагають миттєво боротися проти астми, вони отримали назву Fevipipran. Фахівці вже досліджували їх на багатьох пацієнтах і прийшли до висновку, що вони дійсно ефективні. Люди, які приймають цей препарат, не відчували проблем з запальними процесами дихальної системи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eighteen + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.