Медики визначили годину доби, коли лопаються тромби

Найбільш небезпечним для людського серця є проміжок близько 6:30 ранку. До таких висновків прийшли вчені Орегонського університету медицини і науки в ході дослідження вмісту білка в людському організмі.

Фахівці відзначили, що саме в 6:30 тромби відчувають перевантаження у зв’язку з великою кількістю білка в організмі. Це впливає на швидкість розкладання і кровообігу. У дослідженні взяли участь кілька десятків добровольців, які перебували під контролем лікарів протягом двох тижнів. Вчені діагностували стан людини у різні проміжки часу і з’ясували, що під ранок, коли людина готується до пробудження після сну, в її організмі спостерігається велика кількість білків.

Автор дослідження Франк Шеєр акцентує увагу на тому, що вже до полудня стан людини стабілізується. Раніше у Великобританії винайшли ліки, що допомагають миттєво боротися проти астми, вони отримали назву Fevipipran. Фахівці вже досліджували їх на багатьох пацієнтах і прийшли до висновку, що вони дійсно ефективні. Люди, які приймають цей препарат, не відчували проблем з запальними процесами дихальної системи.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh