Ірак: Нововисвячені священики дають людям надію

“Ці рукоположення у священики перетворили печаль виселених християн в радість, яка, сподіваюся, дасть їм силу, щоб залишитися в їхній країні”, – сказав отець Роні Салім Моміка, один з трьох священиків, висвячених в Ірбілі.

Літургію рукоположення у сирійсько-католицькому обряді було звершено в імпровізованій каплиці, побудованій в таборі для біженців, де знайшли притулок понад 5,5 тисяч людей, змушених під тиском так званої Ісламської Держави до втечі.

Отець Моміка зазначив, що 6 серпня минуло рівно два роки з моменту, коли ІДІЛ напала на його рідну місцевість, прогнала жителів, які не захотіли прийняти іслам, примусила платити величезні податки або просто погрожувала життю. “Поки ця річниця є нагадуванням про похмуру і невизначену реальність, в якій живуть християни в Іраку, а ці троє молодих чоловіків, які тільки починають свій шлях священства, є ознакою, що час надії повертається”, – сказав О. Моміка.

Рукоположення уділив архієпископ Йоханно Петрос Моше, сирійсько-католицький архієпископ Мосулу, Кіркуку і Курдистану. У церемонії взяли участь 1,5 тис. осіб, у тому числі сім’ї неопресвітерів. Часто, щоб дістатися до Ірбілу, вони повинні були здійснити небезпечну подорож з Багдаду та інших віддалених міст.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh