Авторські статтіТехно

Вчені винайшли універсальний тест на всі види раку

Універсальний тест для виявлення страшного захворювання на рак здатний знайти десятки захворювань, перш ніж вони стануть невиліковні. Над тестом трудяться вчені з Великобританії, і він буде доступний протягом десяти років.

Фахівці з багатьох університетів по всій Великобританії провели 23 тисячі досліджень, які були опубліковані за останні 5 років. Крім того, ними був складений список з 750 біомаркерів, які вказують на присутність раку в організмі, навіть якщо він не проявляє симптомів.

Всі дослідження повинні привести вчених до єдиного аналізу крові. Він зможе перевірити, не лише найпоширеніші ракові захворювання, але і самі рідкісні випадки. Вони сподіваються, що такий універсальний тест виявить пухлини до їх розповсюдження. І тоді захворювання вже не стануть називатися смертельними, їх можна вилікувати за допомогою хірургічних дій, або ж медичними препаратами.

Крім того, планується використання програмного забезпечення, штучного інтелекту, з метою підвищення точності тесту протягом години. Чим більше громадян погодиться ввести свої дані в електронну систему, тим більше можливості для порівняння їх результатів з іншими, щоб уникнути неправдоподібних діагнозів. За словами експерта, комп’ютер зможе виявити навіть найменшу кількість біомаркерів в крові, які виникають на ранніх стадіях раку. Не буде необхідності визначати, з яким саме видом раку вони пов’язані.

Після цього пацієнти продовжать проходити наступні випробування, щоб виявити конкретний вид раку. Наступним кроком стане аналіз дослідження по кожному біомаркеру, для впевненості в його точності. Потім послідують клінічні випробування із зразками здорових людей і хворих на рак, щоб перевірити, наскільки ефективно визначено наявність раку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.