Техно

Вчені виробили новий підхід у дослідженні аутизму

Вчені фонду Саймсона спільно з Прінстонським університетом розробили підхід машинного вивчення геному людини. Дане дослідження показало, що це перший метод, який дозволяє просканувати абсолютно всі гени в одному тілі. Воно допоможе виявити які з них ті, що можуть викликати розлад аутистичного спектру.

Результати незабаром будуть опубліковані в журналі Nature Neuroscience.Зазначимо, що ASD є серйозним розладом нервової системи з потужною генетичною основою. Однак з тисячі генів тільки 65 виявилися з аутизмом і виявлені вони були з допомогою досліджень секвенування. Самі по собі, ці вивчення були безсилі і не могли точно розкрити генетику аутизму.

Таким чином, під керівництвом команди з університету Прінстона був розроблений додатковий підхід машинного навчання з використанням функціональної карти мозку, щоб забезпечити виявлення генів аутизму. Цей похід був затверджений в ході великого і незалежного дослідження секвенування. Працівники університету також створили зручний, інтерактивний веб-портал (asd.princeton.edu), де будь-який медик, або вчений може отримати доступ до результатів усіх досліджень.

“Наша робота має велике значення, так як генетики можуть використовувати наші результати, що дозволяє набагато швидше і дешевше виявляти гени аутизму”,- говорить один з учених Прінстонського університету Арджун Крішнан. Він також стверджує, що біомедики можуть використовувати ці дослідження щоб поєднати ген аутизму з іншими в анатомічних контекстах. За його словами, вчені забезпечують систематичну пріоритизацію потенційних “причинних” генів, які пов’язані між собою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України