Вчені виробили новий підхід у дослідженні аутизму

Вчені фонду Саймсона спільно з Прінстонським університетом розробили підхід машинного вивчення геному людини. Дане дослідження показало, що це перший метод, який дозволяє просканувати абсолютно всі гени в одному тілі. Воно допоможе виявити які з них ті, що можуть викликати розлад аутистичного спектру.

Результати незабаром будуть опубліковані в журналі Nature Neuroscience.Зазначимо, що ASD є серйозним розладом нервової системи з потужною генетичною основою. Однак з тисячі генів тільки 65 виявилися з аутизмом і виявлені вони були з допомогою досліджень секвенування. Самі по собі, ці вивчення були безсилі і не могли точно розкрити генетику аутизму.

Таким чином, під керівництвом команди з університету Прінстона був розроблений додатковий підхід машинного навчання з використанням функціональної карти мозку, щоб забезпечити виявлення генів аутизму. Цей похід був затверджений в ході великого і незалежного дослідження секвенування. Працівники університету також створили зручний, інтерактивний веб-портал (asd.princeton.edu), де будь-який медик, або вчений може отримати доступ до результатів усіх досліджень.

“Наша робота має велике значення, так як генетики можуть використовувати наші результати, що дозволяє набагато швидше і дешевше виявляти гени аутизму”,- говорить один з учених Прінстонського університету Арджун Крішнан. Він також стверджує, що біомедики можуть використовувати ці дослідження щоб поєднати ген аутизму з іншими в анатомічних контекстах. За його словами, вчені забезпечують систематичну пріоритизацію потенційних “причинних” генів, які пов’язані між собою.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh